Protein tozuyla ilgili yardımcı olabilcek?

Arkadaslar kısın aldıgım bı proteın tozu var ama sakatlıktan dolayı spora ara vermek zorunda kaldım ve vucudum halıyle kendını saldı şu an gobegım var ve kol kası harıc yok gıbıler ılk ay kardıyo dusunuyorum sızce kardıyonun yanında toza devam etmelımıyım son kullanma tarıhı falan bılmıyorum ne yapmalıyım?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Gecmis olsun, kardiyo yaparken kullanmaniza gerek yok. SKT kutu altinda kapakta mutlaka bir yerde yaziyordur dikkatli bakin bozuldugunu sanmiyorum surekli acmamissinizdir kapagini icinize siniyorsa bu tur urunler skt ayinin sonuna kadar kullanilabiliyor ornegin 7 agustos yazsa da agustosun sonuna kadar tuketebilirsin ilk duydugumda sok olmustum insanlari zehirlemeyelim dedim ama satisini yaparken aldigim egitimde soylediler daha once tuketilmesi icin tarihleri ortalama bir ay erken yaziyorlar.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yaw senin protein tozunu dikem la hergün aynı soruyu sormaktan bıkmadınmı mk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Sadece kardiyo yaparsan toza ihtiyacın olmaz

0|0
    0|0
  • kardiyoda gerek yok sen önce sakatlığından dolayı bir alıştırma yap toz çok daha sonra

0|0
    0|0
  • tozu dozunda kullancaktın.. Neyse artık tozu sakla Cadio yap biraz

0|0
    0|0
  • ilk ayı bir atlat bakalım, hemen başlama

0|0
    0|0
  • bence kârdıo dan sonra ağırlığa geçtiğinde kullan çünkü cardıo da kas kaybetcen zaten

0|0
    0|0
  • farklı şeyler alıp vücudunu mahvetme onlar zararlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...