Neden böyle tutarsız davranıyor? Daha çok beyler cevap verirse sevinirim

Sürekli gözlerimin içine bakınıyor, arkadaş ortamında sadece ben varmışım gibi davranıyor, yakın olmaya çalışıyor sürekli yanıma oturuyor her fırsatta bir şekilde elime yüzüme dokunuyor iltifat ediyor. Bazende en son selam verdiği kişi ölüyorum geliyor oturuyor yüzüme hiç bakmıyor birden pat dönüp elimi sıkıyor merhaba diyor. Anlamıyorum neden böyle tutarsız davranıyor. Arkadaşız numaram var eğer hoşlanıyorsa sürekli mesaj atmalı konuşmak için bahaneler uydurmalı bunuda yapmıyor ben mesaj attığımda cevap vermediği bile oldu nden atmadığını sordum mesaj yzmaktan hoşlanmadığını söyledi. O böyle davrandıkça acaba ben mi yanls anlıyorum diye düşünüyorum benden mi çekiniyor diyorum çekinmesi için de bir sebep yok ilgimi farketmesi için elimden geleni yapıyorum ama hep aynı yerdeyiz.

Güncellemeler:
Belirtmek istedim burcu akrep boyle davranmasinin sebebi burcunun ozelliklerini tasiyor olmasi olabilirr mi ? Bildigimm kadariyla akrep erkekleri sevgisini belli edemez gizemli cool tiplerdir.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• cekiniyor bazen senden. sadece senin ona yalnız kalmak icin bir fırsat vermeni bekliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O iç dünyasında sana kızıyor, ve kızdıkça da ters davranıyor bence seni seviyor belkide kıskanıyor kıskandıkçada ters davranıyor

0|0
    0|0
  • Bu kımıl zararlılarının hepsi böyle artık.

Hepsinin kafası karışık, tutarsız.

Hatta bildiğin ruh hastası.

Elle tutulabilinecek yerlerden tutabildiğiniz kadar tutun, mutlu olmaya çalışın.

Alışın artık..

0|0
    0|0
  • eğer sana sürekli mesaj atıp muhabbet kurmaya çalışsydı ondan sıkılırdın ve sürekli onu peşinde koşturturdun.

0|0
    0|0
  • Adam kool olacam derken sıçmış batırmış, vardır elinde böyle güvercinler kaçırmamaya çalışıyordur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...