Squat yapıyorum 7. günündeyim sizce etkisi ne zaman olur bana neler kazandırır?

Popom zaten yuvarlak ve 85 ölçüsü sizde yapıyor musunuz yapatiysaniz kaç haftada etkisini gösterir bacakları kalinlastiriyo mu :( ?

0|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben sumo squat bide dumbella yapiyom ic bacak calisigorum ha bide dambillari omzuma koyup 4X15 normal squat yapiyorum yatmadan once acken sabah yapiyom valla bacaklar aninda duzeliyor ikigun yapsam etkisi hemen bende ama alt yapip var benim sende yap devam et cok seviyorum. karin bacak kol her yarafi calistiriyorum 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kadin vücudunda testestron yani (asil kas yapmaya yarayan hormon) cok cok az salgilanir, sporla birazdaha salinimi artar ama bu genede yeterli degildir, yani birazdaha fazla calisman gerekiyor sonuc alabilmen icin , yeme düzenine dikkat et derim, yaklasik 1-2 aya ilk sonuclari alirsin , kendini adayarak ve düzenli calistigin sürece

0|0
    0|0
  • 1 ayda inceden kalına dogru çıkar

1|0
    0|0
  • spor yaptığını sanan bir kızımız daha, lütfen az ötede oyna, ks senin gibilerle doldu zaten, nerde o eski elit kızlarımız

0|0
    0|0
    • Sen kendini ne saniyorsun acaba? burada adabimla soru sordum? Derdiniz nedir? Squat yapmasa Ayy Göte Türk kızları spor yapmıyor hic bak yapsa spor yaptığını sanan kiz? Ne sanıyorsunuz kendinizi he? Nedir bu Türk kızlarını aşağılama kompleksi? Sen çok mu kusursuzsun?

• 1ay bekle

0|0
    0|0
  • İyice yuvatlansin

0|0
    0|0
  • 2-3 ayda etkisini gösteriri kocum

0|0
    0|0
  • normalde yapacagın en agır spor bıle en azıdnan 2-3 ay gerektırı vucudu sekle sokması ıcın

0|0
    0|0
  • Neler kazandırmazki owww

0|0
    0|0
  • 1 hafta dedı ya :D

0|1
    0|0
    • :D bunun squat yapabildiğine bile inanmıyorum. bir hareketi becermen için tam olarak yapmak için önce 1 2 ay o hareketi yapan kasları güçlendirmiş olman lazım. Sonra ancak kavrayabiliyor insan.

• Süre verilmezki böyle şeylere

0|0
    0|0
  • evde yaptığın squat ile ilk 2 ay pek bişi farketmeyecektir.

0|0
    0|0
  • 3 ay

0|0
    0|0
  • 1 ay geçsin bakalım

0|0
    0|0
  • kalınlastıtrır evet popoda setleşme olacak

0|0
    0|0
  • Son gaz devam

0|0
    0|0
  • daha çalışman lazım hemen olmaz o ama? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben bir ara yaptım cidden faydasını da gördüm ama sonra üşenip bıraktım hemen eski haline döndü :D

0|0
    0|0
  • 2 3 aya etkisini görmeye başlarsın

0|0
    0|0
  • 1 ayda yap düzenli fayda bulursun ;))

0|0
    0|0
  • Iki ay derim.

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum. Başlayacağım en kısa zamanda.

0|0
    0|0
  • Benim popoda 90.
    Ben bir kaç kere denedim ama sen nasıl yapıyorsun rica etsem kısa özet geçer misin?

0|0
    0|0
    • Google yaz bak canım hareketlere :) kısaca olarak comeliyorum oturur gibi sirtim dik karnim icte ayaklar omuz genisliginde

• Teşekkürler :)

Yükleniyor...