Zeki kadın sorunsalı

Erkeklerin zeki kadınlardan korkmalarının ya da sevgili olarak ilişki istememelerinin nedeni nedir? Arkadaş olarak gayet güzel konuşuluyor ama iş duygusala gelince zeki kadın zorlayıcı oluyor. Bu neden kaynaklanıyor?

0|1
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bir de her kadın kendini zeki zannetmese ne güzel olucak.

Zeki kadından korkmuyoruz efenim. Zeki kadın isteriz.

Lakin bu zeki geçinen, zekiyim zekiyim diye sürekli söyleme gereği duyan, zeki olsa bile kuru zekadan ibaret olan, ortaya hiçbir şey koymayan, üretmeyen kadınlar değil.

Yani zeki var bir de zeki var.

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ataerkilliğe aykırıdır zeki kadın.Mesela duygusal anlamda erkeğin kaliteli kozları yoksa zeki kadına karşı zaten baştan kaybeder o yüzden istemez .

Halbuki zeki kadınlar gerek bu dünyaya, çünkü çocukları yetiştiren onlardır.Zeki ve karakterli vicdan sahibi kadınların yetiştirdiği bir insanlık için mümkün olamayan şey ne olabilir.Kadınların her zaman yanındayız.Yaşasın Anarko-feminizm (gülücük) .

1|0
    0|0
  • Zeki kadın iyi hoş da her fırsatta "ben zeki kadınım ona göre" vurgusu yapmaları feci itici kılıyor kendilerini

2|3
    2|0
  • Kim korkuyormuş? En azından bazılarımız, hayatımız boyunca böyle bir kadını bekliyoruz aslında desek?

Ya da her kuşun etini yiyemeyenlerin, yiyeceği bi kuş eti değilsindir sen belki.. Çıkmamıştır daha karşına..

O da var..

2|0
    0|0
    • aslında eksik oldu. zeki kadın bazı şeyleri aşmış olduğundan kandırılması da kolay olmuyor.. bu nedenle de sıkıntı yaratıyor. ya da erkek o kadınla aynı seviye de olmayacağını düşünüp geri çekiliyor. durum bu oluyor.

• bunun kaliteyle ilgisi yok :) genel bir sorun aslında. genel olarak kadının çok şey bilmemesine ve çok şeyle ilgilenmemesine alışmış bir toplum yapısının kırılması şimdilik değil de ileride belki senle olurum kaçamağına gidiyor.. sevgili olmak ya da duygusal ilişki yaşamak zor geliyor..

• Beyinler birbiri ile seviştiğinde, geriye ne tabular kalıyor ne de çeşitli sıfatlar.

Emin ol..

• Şimdi zeki olduğunu bilmek var zeki olduğunu sürekli hissettirmek var.. Hangisini temel alarak cevaplamalı bunu.. Zeki olsun bir defa kanıtlasın habire ben zekiyim zaten biz eşitiz vurgusunu yapmasın.. İnsan eşitliğe ondan fazla inansa bile anladık eşitiz diyesi geliyor..

0|0
    0|0
  • El Clasico cevabım,

Tanıdığım zeki kadınların hiçbirinin bu tür dertleri yok.

2|1
    1|0
  • Genelleme olmus zeki kadinlari severim. Aptal kadinlara tahammulum az.

0|0
    0|0
  • zeki kadın her zaman en iyisidir söze gerek yok gözlerine bakmanda herşeyi anında çakar

0|0
    0|0
  • aksine ben hayatımda kı kadının zekı ve akıllı olmasından yanayım neden guzel ama salak br kadınla ugrasayım kı guzel olmasın ama zekı olsun bakımlı olsun yeter

0|0
    0|0
  • Kadın erkek farketmez zeki insan zor yönetilir ve yönlendirilir. Günümüz ilişki dinamiklerine göre hükmetmenin yolu çaktırmadan yönlendirmekten geçiyor.

0|0
    1|0
  • Kadın dediğin zeki olacak. Aptal kadın-erkek hiç çekilmez...

0|1
    0|0
  • olurda ileride aldatmak gibi bir düşünçe olursa aldatmak kolay olsun diye sadece yorum

1|0
    0|0
  • benim için sorun yokk.. zorlanmayız yanii

0|0
    0|0
  • ben isterim zeki kadın .

0|0
    0|0
  • belki de kendini zeki zanneden kadındır da ondandır

0|0
    2|0
  • 'sorunsal kelimesini kullanan zeki bir kadın.

hadi ateyizler ?

0|1
    1|1
  • Zeki kadından korkmam. Zeki olmayan kadını da sevemem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cünkü erkek -çoğu zaman- bilinçaltında da olsa ataerkilliğini yaşamak istiyor. Ve zeki kadın da, dengelerin bu şekil de olmayacağını düşündürüyor ona.. Kendi şahsi fikrim..

2|0
    0|0
  • Beynini verimli kullanabilen kadın, erkegin egosunu sisirerek aynı zamanda cok iyi saf taklidi uygulayabilir, kendi isteklerini erkegin istegi gibi benimseterek kendine kole yapabilir, bu manipulasyon ile hedefine ulasabilir, fakat bir sure sonra sıkılır.

Gel gelelim ki, beynini daha iyi kullanabilen bir erkege catmıssa, bu erkek kadının bu oyununu bilerek yemis gibi gorunur, yuceltilmeye izin verir, kadın erkegi manipule ettigini sanarken asıl hedefine ulasan erkek olur

Buradan herseyin dengi-dengine sonucuna varıyorum

0|0
    0|0
  • Zeki kadın,diğer kadınlar gibi:

''Nerdeydin,arkadaşalarınla mıydın,kız var mıydı,kızlara baktın mı,kızlarla konuştun mu vıdı vıdı..''

İşlerine hiç girmez.

İşe bu taraftan bakınca zeki kadınlar aslında daha anlayışlılar,neden ki diyebilirsin.

Evet,zeki kadınlar sormazlar,dırdır yapmazlar.

Çünkü zeki kadınlar,sevgililerinin zaten nerede olduğunu,ne yaptığını bilirler.

0|0
    0|0
  • her tülü kadının sorunsalı vardır. bi erkek kaçınca vay efendim korktu tabi benden ben zekiyim havalarına giren kadın uzak dursun.

0|0
    0|0
  • zeki olması değil kadın olması sorunsal.sorunsallar sorunsallar :(

1|0
    0|0
  • yakın zamanda bir arkadaşımla(erkek) bu konuda konuşurken verdiği cevap: "zeki olanları kandırmak zor oluyor."

1|0
    0|0
Yükleniyor...