Galatasaray'da gidecek oyunculardan hangisi iyi bir uğurlamayı hakediyor?

Galatasarayda ayrılıklar olacak sizce hangi oyuncu iyi bir uğurlamayaı hakediyor?

• Felipe Melo
    67% (8)32% (6)45% (14)Oy Ver
  • Milan Baros
    33% (4)68% (13)55% (17)Oy Ver
  • Gökhan Zan
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ceyhun Gülselam
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şaka mu bu tabi ki de MİLAN BAROŞ kafasına taş yağarken armasını öpen, ilk geldiği sezon 31 maçta 20 gol atıp gol kralı olan, ikinci sezon da gol kralı olacakken Emre Belezoğlu'nun 2. dakikada sakatlayıp çok ağır bir sakatlık geçirmesine rağmen bu sakatlıktan sonra oynadığı 18i ilk 11de 23 maçta 18 gol atan, kötü gününde Galatasaray'ı yalnız bırakıp gitmeyen , adam gibi adam olan, ülkemizdeki yoksul insanlara para yardımı yapıp menajeri bunu basına sölediğinde niye söylüyorsun ben hayır için bağış yapıyorum diyip menajerini kovan Baroş en iyi şekilde uğurlanmayı hak ediyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Şaka mı bu ?

Milan Baros demeyip de Melo diyenler "yeni yetmeler"

...şaka gibi ya

0|1
    0|0
    • Melo taraftara oynayan bir oyuncu olduğu için taraftar onu seviyor ama ne kadar sahtekar olduğunu bilmiyorlar Melonun

• Aynen öyle ben onu deli gibi seviyordum ama bu sezon bize geleceği zamanki olaylar yüzünden soğudum bu yıl hantal gibi takıma zararı var yararı değil

• Milan baros diyorum. Zamaninda galatasaraya cok buyuk katki yapti. En sevdigim adam gibi futbolculardan biri tabi bana gore :) guzel bir ugurlanmayi hakediyor.

0|1
    0|0
  • kesinlikle baros galatasarayin zor günlerinde takimdan ayrilmayan varini yogunu ortaya koyan bir adami ona tesekkür etmeden göndermek bize yakismaz

0|0
    0|0
    • Bence Galatasaray Barosa çok ayıp etti sercanın bile arkasına itilmeyi hiç haketmedi

• kesinlikle öyle ama türkiye de ki genel durum bu.. vefasizlik aldi basini gidiyor

• Melo karakter olarak pek iyi olmasa da cok sey katti takima.

0|0
    0|1
  • melo dıye dusunuyorum..

0|0
    0|1
  • Felipe Melo

0|0
    0|0
  • Baros, melo.. Hic birisi eskisi gibi değil..

0|0
    0|0
  • A ve B. C ve D İÇİN yoğunlaşmazlar pek.

0|0
    0|0
  • melo gıtsın dıyemıyorum fenerlılerı cıldırtıyor ya hosuma gıdıyor kerata:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• MİLAN BAROS =( onu bilenler iyi bilir. Onu bilenler Galatasaray'ın kötü dönemlerinde de çıkıp gururla ben Galatasaray'lıyım diyebilenlerdir.

0|1
    0|0
  • melo hırslı olabilir ama huy olarak galatasaraya yakışmıyor, yekta gibi bir genç yeteneği kulübe de beklettiğine değecek birisi değil. gitmesi en hayırlısı olacaktır.

0|0
    0|0
  • barosssssss

0|1
    0|0
  • Ilk tercihim melo,sonra Baroş

0|0
    0|0
  • hagi haketmişti.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar Kızlar Bile Daha Yatkın Bu Konulara Ben İstemiyorum Bile Fulton Muhabbeti Çevremde :DD

0|0
    0|0
  • baros adamdır

0|0
    0|0
  • - The King Of The World - Sabri Sarıoğlu -.- :D

0|0
    0|0
  • melo

0|0
    0|0
  • baros ve melo.