Ben anlamadım sorunu siz anladınız mı? :)

Benim babam 11 gün önce vefat etti erkek arkadasımda asker olmasına rağmen yanımda oldu,uzaklığını hissettirmedi,annesi de yanımda oldu hep,erkek arkadasım askeriden izin istedi fakat 6 ay içinde izin kullandığı için izin vermediler , gelemedi.Bugün ufak bir tartışma yaşandı aramızda.Bazen beni kızdırmak için yapmıcağı şeyleri söyleyiveriyor.Makara yaparken yanına ''sarhos gelicem birgün bakalım ne tepki vericeksin'' dedi. Bende '' o an gözüme çok çirkin gelirsin babamda içiyordu onu hatırlatırsın'' dedim. O da sinirlendi.Sorun da bu işte neden sinirlendiğini anlamadım. Üstüme gelme dedi sonrasında ''ortaya rahmetli babanı atarak zaten benim gücümü tüketiyorsun ben bana içme demene kızmıyorum sadece en ufak birşeyde babanı babanın yaptıklarını ortaya koymana kızıyorum özür dilerim ama sen dillendirdikçe benimde seninde canımız yanıyor bununla yaşamaya öğrenmelisin baban geri gelmicek'' dedi. Sizce neden sinirlendi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• kısmen haklı ama bunu söylemek için erken

11 gün yani

örnekleri hep ölülerin üstünden verenleri ben de sevmiyorum, muhabbetin içine ediyorlar

lakin bunu demek için erken, laf ağızdan çıkmış

konuyu büyütmeyin, sen de örnek vermek için babanı kullanma

başın sağ olsun

1|0
    0|1
    • Bende öyle söyledim ona ' daha 11 gün oldu aklımdan çıkmadığı için her konuda onunla yaşadıklarımız geliyor aklıma'' dedim öyle diyince özür diledi.Yani benim üzülmemi istemediği için mi böyle dedi yoksa sıkıldı mı anlamadığım için sormak istedim.O da biliyor bu yaranın ömür boyu bende olucağını ama sanırım güçlü görmek istiyor hep beni bu arada teşekkür ederim.

• Bu zamanda çok yanımda olmak istedi izin vermediler gelemedi belki yanımda olamadığı için güçlü olmamı istiyor bundan dolayı kızdı belki ama bana hassas noktam bu konuda hassasım dedi anlayamadım o yüzden. Aynen sizinde başınız sağolsun tabi ki onunda elinden birşey gelmez. Bizim yaşadıklarımızı bilir ama anlayamaz.

• Öyle. Sen de sağ ol.

Erkekler Ne Diyor 5

• Şahsen sinirlenmesinin nedeni, seni mutlu etmek istiyo unutturmak istiyo ama sen babanı ona hatırlatıp kendi kendine moralini bozuyosun. Senin iyiliği istiyo başka birşey olamaz. Bu arada başın sağolsun. ayrıca erkek arkadaşınında dediği gibi geri gelmicek ve artık yanındakilerin kıymetini bilme vakti.

1|0
    0|1
    • Haklı olabilirsiniz belki de bu zamanda çok yanımda olmayı istedi yanımda olamayınca da morali bozuluyor olabilir yanımda olmayınca benim güçlü olmamı istediği için olabilir. Bu arada teşekkür ederim.Ama hatırlamamak da mümkün değil ki :(

• hiçbir yakınımı kaybetmedim nasıl bi duygu bilemiyorum ama güçlü kalmalısın tek bildiğim bu. rica ederim bu arada.

• Evet geri kalan ailem için güçlü olmak zorundayım ama çok zor gerçekten.

• sana şok etkisi yapıp içinde bulunduğun durumdan çıakrmak istiyor.. yani her konuyu dediği gibi babana bağlamaman için uğraşııyor bence haklıı

1|0
    0|0
    • Haklı tabi ki ama bir kız çocuğu için babasızlık çok kötü hiç birşey unutturmaz bu acıyı.O da anlıcaktır zamanla.

• erken yaşta olmuş olay.. ama unutursun atlatrısın

• inşallah

• başın saolsun ...

1|0
    0|1
  • baban ölmüş burada makara yapıyorsun.. bu ne perhiz bu ne lahana

başın sağolsun..

0|0
    1|2
    • Makara yapmıyorum arkadasım! Benim geride kalan ailem de var onlar için güçlü olmak zorundayım böyle hitam etmen üzdü beni açıkcası genede teşekkür ederim.

• Birşey demiyorum herkes başına gelmeden anlamaz.

• benim başıma gelmez cünkü ben SHÇEKliyim ! soru başlığında ki gülücük benim kafama takıldı

• Başın sağ olsun..

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle başın sağolsun arkadaşım :/

Şöyle düşün onun annesinin kötü huylarıyla senin kötü huylarının karşılaştırıldığını düşün. Kıyaslanmaktan, karşılaştırılmaktan ya da birine benzetilmekten hoşlanmıyor heralde. Onun davranışlarını onunla yargıla başkalarıyla değil.

1|0
    0|1
    • Teşekkür ederim canım.

Ben ona aslında iyi birşey düşünmediğini söylemek istedim kızmaması içinde babamı ortaya sürdüm babam böyle yapıyordu sende hatırlatıp üzme beni demek istedim fakat ters tepti. Ya da olumsuz birşey duymak zoruna gitti ben ona dedim çünkü seni sarhos görürsem çirkin gözükürsün gözüme diye.

• Hımm anladım yanlış anlaşılma olmuş sanırım :/

Yükleniyor...