Kadınların başka kadınlara özenmesi nedir?

kadınlar neden? Güzel kadın, seksi kadın şu kadın, bu kadın, onlarla bu kadar haşır neşir? Ya imreniyorlar, çok beğeniyorlar, ya kabullenmiyorlar, ya kıskançlık, ya kıyaslama...nedir bu sevda? size ne diyesim geliyor...

Güncellemeler:
kadınlar artık gündemimde değil, erkekler varken kadınları napıcam

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar birbirini kıskanırlar. (ben bir hemcinsimi asla kıskanmam diyen kadın beri gelsin) kadınlar doğaları gereği rekabetçi varlıklardır, bu da seçilme arzusunda olmalarından kaynaklanıyor. erkekler tarafından beğenilmek, arzu edilmek, sevilmek kadınların tüm eylemlerine yön veren temel güdüdür dersek abartmış olacağımızı düşünmüyorum. hal böyleyken de kadınların en büyük rakibi yine kadınlar; aralarındaki kıskançlık ve çekememezlik, birbirlerine ne kadar yakın iseler (arkadaşlık) o kadar sinsice, süptil, ve sinir bozucu bir hal alıyor.

ve bir bayan arkadaşımın sözü ile kapanışı yapıyorum.;

"kadınlar erkekler için soyunur , kadınlar için giyinirler."

1|0
    0|0
    • kıskanırım kimi zaman hemcinsimi de, bu kadar odaklanmaları boğuyor... bana ne başkasının güzelliğinden, kaşından, dudağından... iticilik var mi çekici mi bir insan olarak, enerjisi, tarzı nasıl, bu tip şeylere bakmalı, bunlar daha dikkat çekici bence, görüntü de önemli de, ben kendime bakarım sadece.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kimi zaman kıskançlık ve gıpta,kimi zamansa model teşkil etmedir,oransal olarak %70 kıskançlık,

0|0
    0|0
    • kıskançlık fena bir duygu değil, ben de yaşarım, fakat bu söylediklerim, boğucu, yıpratıcı, aptalca

• hırs olursa evet bogucu olur,sempati olursa sorun olmaz

• sana sorun değil, karşı tarafa kendini yıpratıyor, Azra Akın güzel olsa bana ne çirkin olsa ne! hayranlık duyuyorlar veya bilmem ne bilmem ne!

• Çekememezlik bütün ilgini kendilerinde olmalarını istemeleri filan

1|0
    0|0
  • hepsi aynı kadınlarının

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...