Hoşlandığınız bir kız varsa ama onunla daha çıkmıyorsanız, başka kızlara ilgi duyar mısınız?

Hoşlandığınız bir kız varsa ama onunla daha çıkmıyorsanız, başka kızlara ilgi duyar mısınız ? sorumun nedenei şu ki, bir erkek bende hoşlandığını düşünüyorum ama facebook'unda gördüm ki bir çok kızın resmini beğeniyor ben de düşünüyorum ki acaba herkesi mi beğeniyor ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba öncelikle hoşladığım kıza seviyorsam onun konuşana kadar başka kızlara ilgi duyman

face den bir çok kızın resimi beyen hoşlandığı anmına gelmez nezaket dir

0|0
    0|0
    • hakli olabilirsin ama bide bu aralar kizlari ekliyor facebook'dan hondan suhpem var

• öncelikle senin le konuşmasını izin ver o zaman bakalım ne diyecek düksün için

ilk defa bir erkek sana açılacak değilya aynı şeyler söylenir :)

facebook şifresini iste verirse seni seviyordur ama uyarması bende :D

• tamam sagol ;)

Erkekler Ne Diyor 7

• facede başka resim begenebilir bu ondan hoştlandıgı anlamına gelmez erkek resmi begense dahamı iyi :))

0|1
    0|0
    • haha haklisin ama nerdeyse butun kizlari, resmini begeniyor o tuhafima giden

• ya bazıları öyle ne bulsa begeniyor öksürüp paylşsan onu bile begenir fazla takılma bence güzele bakmak sevaptır bizde bilirsin bakmak sevapsa begenmek kim bilir ne kadar kat ve kat sevaptır bi düşün;))

• tamam sagol cevap için ;)

• Eğer sosyal biriyse fotoğraf beğenmesi normaldir bu herkezden hoşlanıyor anlamına gelmez ama senden hoşlandığını düşünmende senin ondan hoşlanmandan dolayı kendi yaptığın bi kuruntu da olabilir bunada dikkat et. ve eğer gerçekten hoşlanıyorsan ki buraya yazdığına göre hoşlanıyorsun bence ona yakın davran ve dengeli bi ilgi göster senden hoşlanmıyorsa bile hoşlanabilir hoşlanıyorsa zaten ilgisi artar açılır saygılar .

0|0
    0|0
    • hayir ben hoslanmiyorum ama sadece benden gerçekten hoslaniyor mu kafamda soru israreti var

• Eğer hoşlanmasaydın senden hoşlanıp hoşlanmamasıda bu kadar çok umrunda olmazdı bence

• olabılır..

0|0
    0|0
  • taki senleçıkmıyana kadar başkasına ilgi duyması normal ama senin olduktan sonra böyle bişi yaamaz izn vermemelisin ..

0|0
    0|0
  • Beni anlattın sandım bi ara :) Telefon susmuyo 1 tane burda 2 tane istanbulda var :D

0|0
    0|0
    • nasil yani ? bir kaç kiz arkadasin mi var ?

• Sanmıyorum ya öyle bir niyet belirtilerse kızı kendimden soğturum :D Yanında burun karıştırmalar falan karşı tarafın üzülmesini istemem :D

• haha :D

• seni beğeniyor ama gözü gönlü aç.

0|0
    0|0
  • duyarlar onlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...