Vücut geliştirme yapanlara duyurulurr, bir bakar mısınız?

Pulower yaparken yere degdirmek gerekiyormu yoksa sadece bas hizasinin acik altina indirmek yetiyor mu. bir de abi saglam olmayan agirlikla pulower yapmak cok tehlikeli agirligin takır tukur sesi :D bir kafamiza dusse agiz burun kalmaz :D ha bir de bulmusken soriyim dedim. hacim icin en iyi tekrar sayisi kac 3 set icin ben bazi hareketlerde 10 bazilarinda 8 yapiyorum. simdiden tesekkurler :)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsinde 3 set 15 li fixdir benim. Tam indirme, tam birakma hep agirligi hisset yani. Gelistirmenin amaci budur zaten

0|0
    0|0
    • 15 fazla degil mi hacim icin. hem daha 5ay oldu yapali , presslerde 3x8 digerlerinde 3x10 yapiyorum.

• Leg press bende 3x15 yapiyorum.80 kiloda ama ben bacak calisali bir ay oldu yeni. onceden sporlaugrasmissan etkisi baya var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Agirligi yere degdirme ama egebildigin kadar asagi eg..

Ben hic yapmiyorum, gicik hareket..

0|0
    0|0
  • kick boxa gidiom baba ya :)

0|0
    0|0
  • gerilmeyi max seviyede hissedene kadar ve min moment uygulayar yapman en dogrusu olur tabikide belli bir açısı vardır elbet bu işin ama sana burada gögüs hizandan sonra 20 derece deseler ne fayda.

Hisetmek önemli bro proteinin her zaman daim olsun.

0|0
    0|0
    • Eyvallah bro seninde. gecen bime gittim yumurta zam yemis beynimden vurulmusa döndüm :D

• yere değdirmene gerek yok

0|0
    0|0
  • Değmeye yakın olsun. hacim için 8-12 tekrar yap 10 ideal.

0|0
    0|0
  • baş hizası nizamidir. Daha altı yarardan çok zarar getirirç

0|0
    0|0
Yükleniyor...