Spor diyeti nasil olmalidir. Hergun kosu yapiorm neler yemeli neler icmeliyim?

Kosu Sporu yapiorm. Neler yemeli neler icmeliyim ve nelerden kacinmaliyim

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Balık, sebze, haftada bir az pişmiş kırmızı et bol su ve meyve

0|0
    0|0
    • Meyvede insulin var diolar onermiyorlar ama

• Ekşi meyveler tüket bir oturuşta bir kilo meyve yicek halin yok, az tüket ama tüket

• Anladm evet. Dediklerinizi uygulayacagm sagol :)

En İyi Erkek Görüşü

• Spordan önce karbonhidrat sonra protein almalısın. Ben antrenmandan 20 dakka falan once bir bardakta kola içiyorum :D

0|0
    0|0
    • Kola mi? Yok be kanki :)

• Glisemik indeksi yüksek enerjisi iyi yağ yok :D Antrenmanda gerekli olan enerji için ideal bence :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• proteinle beslen ama koşu sporunuda doğru yapmalısın bir çok teknik mevcut diğer türlü amele gibi koşmuş olunur.

0|0
    0|0
    • Amator kaleciyim. Hoca esliginde sabah askam antremanlarda kosu yapiorm. Ama klup doktoruna guvenmiorm. Protein kilo aldirmaz mi ki

• İnsanın belirli saatlerde belirli bir metabolizma hızları vardır tabi ki akşam saatleri en yavaşlayan saatlerdir bu yüzden o saatlerde daha hafif şeyler yenilip içilebilir benim kişisel fikrim yemek türlerini saat 18 den sonra kesmek iyide uyuyana kadar acıkıyoruz denildiğinde daha aperatif sebze meyve süt yoğurt her neyse şeklinde beslenmeli. Dediğim gibi insanın bir günde alması gereken değerler vardır bu da insanın günlük aktivitesine göre değişir şimdi sen bir günde ne yiyorsun ne yapıyorsun ne kadar yakıyorsun bunlar hep detaylıca analiz edilip bir diyet uygulanmalı burada ne desek boş olur o yüzden en uygunu bir uzmana bu konuda danışmak

• Anladm kardesim sagol :)

Yükleniyor...