Koştuktan sonra kemiklerim ağrıyor?

Ben sabah 45 dakika hızlı tempoda yürüyorum sonra 15 dakikada koşuyorum. kilo olarak ideal kilodan 20 kilo fazlam var. ondan mı oluyor anlamıyorum ama

dizim ile ayağımın arasındaki kemik dokundurmuyor şu an ve ağrıyor koşarken de bunun yüzünden epey zorlanıyorum bu ağrıyı nasıl dindirebilirim daha önce olmuyordu bu :/

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Birden koşmamalisin.

0|0
    0|0
    • birden kosmuyorum detayı okudunuz mu?

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zamandir kosu yapiyrsun

0|0
    0|0
    • fazla kosu yapmıyorum ama yaklasık 2 aydır aynı sekil 45 dk yürüyüş 15 dk kosu seklinde

• viks felan mı sürsem acaba

• Ise yarayacagini sanmam spor unu zamana yayamayi dene misal olarak 2 parcaya bol binkismini sabah bir kismini aksam yap

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• bir an önce göstermelisin bende birşeyi bugün ciddiye almıyordum kontrole bir gittim kalp kapakçığımda çökme varmış. Sonradan pişman olma

1|0
    0|0
  • Koşma yürüyüşe devam et biraz kilo verdikten sonra koşarsan muhtemelen kilo fazlalığın çok kemiklerde ağrı yapar zorlamadan

0|0
    0|0
    • epey kilo verdim ama 1 haftadır felan ağrı olmaya basladı kosmadan da kilo verilmiyor ki zamanım dar başka öneriniz var mı?

• iş bahane değil dostum devam et

• haklısın.

• fazla kilolardan dolayı... kemik dayanmıyor ağıırlığa

0|0
    0|0
  • alınmazsın umarım. kilondan dolayı baskı yapıyor ağır geliyor olabilir. çok zorluyosa bırakmanı tavsiye ederim. ama aşırı bişey değilse kilon da fazla ise kısa süredde bu sıcak günlerde kilo vereceğin için ağrı sancı azalır.

0|0
    0|0
  • koşma

0|0
    0|0
Yükleniyor...