Saçlarımın hızlı uzamasını istiyorum.

Saçlarımın hızlı uzamasını istiyorum. Zaten uzun ama 3-4 santim daha uzamasını istiyorum. Çok yıkamak gerçekten hızlı uzatır mı?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Dengeli beslenmek uzatır saçları.B12,folik asit gibi şeyler alman lazım.Et ,süt ,yumurta tüketimin iyi olması lazım b12 için.2 ayda 3 cm uzar en az.

0|0
    0|0
  • Çok yıkamak aksine pH dengesini bozar uzama yavaşlar ve saçlar güçsüzleşir. Saçları kuvvetlendirmek ve çabuk uzamasını sağlamak için c vitamini ile B12 ve folik asit kompleksi size yardımcı olur. Ayrıca bu vitaminleri içeren aloe vera ve arı sütü karışımı doğal şampuan ve saç kremi var onu tavsiye ederim çok iyi sonuçlar elde edersiniz. Her cilt tipine uygun olduğu için güvenle kullanabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • siirtin meşhur bıktım sabunu var çitlenbikten yapılır aktarlarda bulabilirsin vücuduna sürme oralarda da kıl çıkabilir :)

0|0
    0|0
  • saçlarına aşırı fön çekme yakma maşayı falan at bi kenara fıstık gibi olur :D

0|0
    0|0
  • bol bol yıka her gün yıka.

0|0
    0|0
  • evet çok yıkamak hızlandırıyor

0|0
    1|0
  • bol bol saclarını yıka ve ilacları var eczaneden al

0|0
    1|0
  • saçından kendini tavana as

0|0
    1|0
  • her gun en bolundan dogal br sampuanla yıka

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hayır uzatmıyor tatlım evet soyle uzatıyor sadece 2 hafta uzatıyor.daha sonra saclar her gun yıkandıgı ıcın saclarda yaglanma meydana gelıyor ve sonuc facıa:(

yasadım gordum:(

0|0
    0|0
  • bende de aynı sorun var ama yıkamakla felan uzamıyor

0|0
    0|0
    • Peki bildiğin bir yol var mı? :/ Saçım şu an belimde, ama kırıklarını falan aldıracağım için kestirdiğim zaman belimde kalmasını istiyorum yine.

• ya canım ben 6 ay boyunca bir formül uygulamadım internetten buldum fakat hiç işe yaramadı şimdi çam terebentin kullanıyorum yararı var mı bilmiyorum saçlarım omuzumda ama bana bir kuaför önermişti dene istersen

• Peki, teşekkürler. :)

• Guzel beslenmen lazim, mesela yumurta, vitamin urunleri yemen lazim ki saçin guzel ve uzun olsun

1|0
    0|0
  • Evet bol bol yikarsan cabuk uzar sacin..

0|0
    0|0
  • haftada iki kez bunu yap :

malzemeler:

2 orta boy havuc, 1 tane yumurta, 3 su bardagi su

hazirlanisi:

Havuçlar rendelenir.

3 su bardağı su kaynatılır.

Ardından rendelenmiş havuçlar, kaynayan suya koyulur.

Su 25-30 dk kaynatılır.

Sonra su süzülerek, yumurtayla çırpılır.

Uygulama:

Karışım saça sürülür ve yaklaşık 1 veya 1 buçuk saat saç sarılmış bir şekilde bekletilir.

Sonrada saç ılık suyla şampuanlanarak yıkanılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...