Diyetkolik. com sitesini kullananınız var mı?

Varsa gerçekten memnun kalanınız var mı? Bu arada sitede bazı hareketleri yapmamız durumunda vereceğimiz kaloriler yazıyor. Örneğin 10 dk yürürsek 65 kalori 10 dk koşarsak 150 kalori veririz. Doğru mudur bu? İlk defa bu siteden duyuyorum. Daha önce 30 - 40 dakikadan önce kalori verimi başlamaz gibi şeyler duymuştum da.

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Yürürsen kalp atışların hızlanmaz ki bu fazla kalori yakılmıyo demektir kalp atışların çok hızlıysa bu kalori ve yağ yakımı demektir. 30dan önce başlamaz demek biraz genel olmuş bence sabahları kahvaltı yapmadan 30dk spor yaparsan kaloriyi geçtim yağ yakarsın ama akşama doğru spor yaparsan 10dk sonra başlayabilir yinede 30-40 çok abartı olmuş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Kalori olayı kişiden kişiye değişebiliyor.30 40 dakikadan sonra YAĞ YAKIMI başlar

0|0
    0|0
  • ben 15 kiloyu ne yalan söyliyim diyetkolik sayesinde verdim uygulaması bile var telefonumda

1|0
    0|0
    • Aa uygulama yükleniyor mu 😊 süper bir site ya insanın kilo veresi geliyor 😀

• kız benim söylediğimi söylemiş gitmiş onu eig seçmişsin olmamış ama;)

• Biraz daha açıklayıcı geldi bana 😕 ama sana da çok teşekkür ederim.

• Doğru kesinlikle. yağ yakımı 45 dakikadan sonra baslıyor özellikle.

0|0
    0|0
    • Sitede yazılanlar doğru yani? Ha ben kaloriyle yağı karıştırmışım sanırım 😂😀

• doğru kaloriyi her an veriyorsunuz zaten nefes alırken bile veriyosunuz ama çok az.

• Hıım teşekkürler :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...