Evde karın kası nasıl yapabilirim?

Beyler bayanlar evde kas nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı 1.89 boyunda 80 kiloyum nasıl beslenirim nasıl hareketler yapabilirim

0|0
12|22

En İyi Kız Görüşü

• Mekik, şınav, plant

0|1
    0|1
    • Dediklerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim :)

• Bulursun bulursun, ben bile kas yaptıysam sen hayde hayde yaparsın. Bu arada EİGi hakettim itiraf et 😄

• Hak edenin hakkı verilir her zaman

En İyi Erkek Görüşü

• Boy kilo cok ideal. Sunu soylemek isterim kas yapmanin %30u beslenmeden gecer dogru beslenmeyle yag yakici hareketlerle karin bolgendeki yagi eritip kasin hatlarini belli edebilirsin. Hatlarin iyi gozukmesi icin yan karin calismanda sart bilgin olsun dostum. Kolay gelsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben kendi adıma söylüyorum. Bir ay boyunca mekik çektiğimde bile gözle görülür bir fark olmuştu. Mekik işe yarayabilir diye düşünüyorum. En tasarruflusu o çünkü :D

0|1
    0|0
  • Mekik+şınav

0|1
    0|0
    • İşte tamamda günde kaç tane her gün aynı sayıda olmaz ya nasıl arttırabilirim

• Dayanabildigin kadar yap ama öyle çok da yorma kendini hergun 5 falan arttır kafana gore takıl ne biliyim internetten araştırabilirsin

• mekik.

0|1
    0|0
  • Bu sayfada diyetisyen ve spor hocası mi var ya. Bana da yollayın ordan bir tane bakayım

0|0
    0|1
  • İnternetten araştır :/

0|0
    0|0
  • @Tarzmania sana güzelce açıklar bekle :D

0|0
    0|0
  • Aç youtube'yi orda her çeşit spor hareketleri var yanlış yerde arıyosun.

0|0
    0|0
  • Egzersızlerle

0|0
    0|0
  • Mekik yararlı.

0|0
    0|0
  • Insanity

0|0
    0|0
  • px90 gibi bir şey vardı bir bak istersen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• İki adet dumbell yeterlidir. Altta verdiğim linkteki videoları izlersen yardımcı olur. Ben bir süre spor salonunda çalıştıktan sonra bu videolarla devam ettim faydasını gördüm seninde işine yarar linkte sadece kol kasları gösteriliyor ama yanındaki videolarda devamı var

uzmantv. com/evde-kisa-zamanda-kol-kaslari-nasil-gelistirilir

0|1
    0|0
  • O boyla isin cok zor. Barfiks borusu al eve onla yapilan karin egzersizlerini arastir

0|1
    0|0
    • Sadece barfiks ne kadar etkili olur ki kardo

• Göbek eskiden çok fazla şişmandım onu erittim şimdi sixpack'e yöneldim fazla göbek kalmadı yağ oranım dengeli ama biraz fazlalık var dediklerini deniyeceğim kardeşim çok teşekkürler

• Eyv ne demek bizde evde ugrasiyoz bilgim var

• KUM torbası ve şu elle kaldırılan şeyler var ya unuttum adını onlarla yaparsın ben cogu kez evde yaparım

0|0
    0|0
  • Mekik...
    Köprü...

0|0
    0|0
  • yorum yapan herkesde sixpack var zaten :D

0|1
    0|0
  • bir ayda güzel sixpack yapan antermanlar var mesaj atarım

0|1
    0|0
  • Tek karın kası istiyorsan mekik çekebilirsin mekik çok kolay geliyorsa arkana biraz ağırlık almak iyi olucaktır beslenmendede proteinli karbonhidratlı besinler tercih etmen gerekir yumurta tavuk pilav makarna he bunları karşılayamam diyosan protein tozuda kullanabilirsin takviye olarak.

0|0
    0|0
  • Evde zor be kanka

0|0
    0|0
  • şınav mekik

0|0
    0|0
  • hareketler var bro onlara bakarak yap

0|0
    0|0
  • Yapamazsın

0|0
    0|0
  • Akşamları yemek olayını tamamen bırak mekik, şınav ve barfiks yaklaşık 1 aydır evde kendim çalışıyorum dambıl vs. iyi oluyor spor salonuna dünya para gerek yok.

0|0
    0|0
  • O kadar kolay olsa herkes yapardı

0|0
    0|0
  • yapılabilir ama en alttaki çift diyetsiz zor belirginleşir yağ oranın düşük değilse

0|0
    0|0
  • telefona uygulama indir işe yarıyor

0|0
    0|0
  • yaz banaa :)

0|0
    0|0
  • P90X

0|0
    0|0
  • evde yapamazsın zor