Karın kası? Kaç günde yapabilirim?

Bugün itibariyle yapmaya başladım. Bence kızlardada güzel duruyor :) Benim sorum kaç günde yapabilirim? Biraz araştırdım 7-8 haftada oluyormuş doğrumu? Bunun dışında karın bölgemde yağ yok, beslenmeme protein ağırlıklı olarak devam edicem.

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Haftanın 6 günü çalış 1 gün dinlen ki kaslar daha iyi gelişsin. Gün geçtikçe zorlanacaksın. Acı yok rocky diyerek acının üstüne git. Never back down!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 2 ay gibi bir sürede yaparsın, zaten biliyosun protein falan olaylarını.
    Yağda yoksa pek uğraştırmaz disiplinli bir şekilde sporunu yapmalısın.

1|0
    0|0
  • Hergun yap işte

1|0
    0|0
    • 30 dakika öneriyorlar. Ama ben daha yeni olduğum için 15 dk olunca karnım çok yanıyor :(

• Bunun zamanla ilgisi yok kafamda bir sayı belirle ilk gün 40 mekik ikinci gün 50 üçüncü gün 60 böyle devam et

• En az 3 ay

1|0
    0|0
  • En erken 2 ay

1|0
    0|0
  • 2 ay

1|0
    0|0
  • İstikrar lazım hergün yapman lazım bu şekilde gidersen olur , ama 8 hafta daha çok erkekler için geçerli bayanlarda 12 haftayı bulabilir, 8 haftada sıkılaşırsın

1|0
    0|0
  • Daha once yaptiysan 7-8 haftada cikar ama yeniysen mumkun degil

1|0
    0|0
  • Her gün yapmalısın mekik.

1|0
    0|0
  • 70 günde

1|0
    0|0
  • Mekik ağırlık ve belli setler halinde düzenli yaparsanız, karın kasına kavuşabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Olur olmasinada hangi ari soktu seni de bunu yapmak istiyorsun?

1|1
    0|0
  • 7-8 haftada mı oluyormuş nasıl oluyormuş :)

1|0
    0|0
  • Yaparsın bir şekilde ya takma. Bence de hatunlarda güzel duruyor. :p

1|0
    0|0
  • iyi bir şey istiyorsan 6 ay normal dersen 2 3 ayda yaparsın

1|0
    0|0
  • 6-7 ay sporla uğraşıp sadece şekillendirebilien arkadaşlarım vardı.
    Evde mekikle çok zor ilgilenen hocası olan bir spor salonuna yazılıp düzenli spor ve beslenme ile yapabilirsin 4 -5 ay civarında.
    evdeki mekiklerle yamuk şekillenebilir güzel parçalamayabilirsin tabi bayanlarda protein tozu kullanmadan yani desteksiz daha uzun sürebilir erkekler gibi hızlı şekillenebiliceğini zannetme.

0|0
    0|0
    • Mekik değil zaten. Araştırdım birsürü hareketi var.

• biliyorum ters mekik ağırlıklı mekik yan mekik bacak kaldırılarak yapılan hareketler vs vs. bunun setlerini ayarlamak düzenli program gerekli sadece mekikle de olmaz squatta yapman gerekir onuda evde eline aldığın balon yerine bir spor salonunda güzelce yapmak daha uygun

• six packs istiyorsan pastaneye git yarım kilo baklava al karnına yapıştır iyi gider

1|0
    0|0
  • @khûrel kanka senin 4 baklavana vardı 2 si daha çıkdı mı?

1|0
    0|0
  • Hergün Abs'ler çalışılmaz her duyduğuna da inanma , bilimsellikten uzak adamlar sağdan soldan duyarlar söylerler

0|0
    0|0
    • Biliyorum hergün çalışmanın bir faydası yok. Genellikle 2 günde bir

• 2 günde 1 mi :O o da çalışılmaz onu çalışan kardeşlerimiz yok mu var günde 5 saat çalışan adam bile var, ama bir cacık olmaz :D

• P90x / insanity

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir bazen haftalar, bazen aylar, bazen ise yıllar söz konusu dahi olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...