Aldatıldığınızı hissettiğiniz zaman ne yaparsınız?

Sevgiliniz sizi aldatıyor diyelim bunu öğrenirsiniz eğer hiç gormemis gibi devam mı edersiniz, konuşmaya mı çalışırsınız, tokat mı atarsınız yoksa hic bir şey demeden ayrılır mısınız ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• allah yarattı demem kafa göz dalarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aynen dediğin gibi bi durum yaşadım hiç bozuntuya vermedim 8 ay kadar devam etti böle benim bilmediğimi zannetti salak bana yapılanın aynısını yaptım o anki yüz ifadesini hala unutmam

0|0
    0|0
  • eğer beni aldattığı çocuk benimle bir ilişkisi olduğunu biliyorsa ilk önce çocuğu hastanelik ederim sonrada o kızı bir daha sokmamak üzere çıkartırım hayatımdan.

0|0
    0|0
  • Birşey olmamış gibi eve çağırırım tavana iki iple bacaklarından asarım. Sonra balta ile beni aldattığı o organından başlayarak aşağıya doğru baltayla yarmaya başlarım sonra ikiye bölerim.. sanırım bu içimi rahatlatır :)

0|0
    0|0
  • Tokat ne La Atarım kafayı hemen ...

0|0
    0|0
  • fena olurr yollarım :D

0|0
    0|0
  • Sakince S.ktir Git derim bir daha yüzüne bakmam

0|0
    0|0
  • bikez aldatılırsan tamam ama ikinci kez aldatılırsan devamı gelir

0|0
    0|0
  • ilk önce bilmiyomuş gibi davranır ayrıntıya ulaşırım sonra sorarım

0|0
    0|0
  • bir tokat çeker gideirm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Anam düşünmek dahi istemiyorum. Hele de onca çaba verilmiş zor günlerinde de yaninda olduğum bi ilişkide. Terk etmek zorunda kalırdım Duygularım güvenim yıkılırdı. Ciddiyetsiz bulurdum onu

0|0
    1|0
  • s***r atarım valla. doverim ciddi manada. aglatirim lan! ~.~

1|0
    0|0
  • Hicbirsey demem aldatildigimi soylemem ona senden bıktım,sıkıldım der ayrilirim ki yüreğine otursun kendini kotu hissetsin.Yani aci cektirirdim

0|0
    0|0
  • pişman etmeden bırakmam.

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey demeden çeker giderim.!

0|0
    0|0
  • Tokat iyidir .

0|0
    0|0
Yükleniyor...