Bu durumda kızın tipi ve tavırları hoşunuza gitmeseydi sevgili olma kararı yine alır mıydınız?

diyelimki bir kişiyle internette tanışttınız ve bir iki resim dışında birşey görmediniz çok iyi sohbetiniz vardı sabahtan akşama kadar sohbet ediyordunuz ve görüştünüz yüzyüze vakit geçirdiniz sonrada sevgili olma kararı aldınız. bu durumda kızın tipi ve tavırları hoşunuza gitmeseydi sevgili olma kararı yine alırmıydınız yada bu kararı alma nedeni neydi ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı bu durumdaydım.. konustugum kısı 35 yasında oldugunu soylemıstı sonra 40 dedi :S

sadece 2 rsım gormustum olsun dedım sorun deıl.. eger o resımler 36 yasındakı resımlerıymıs..

Bırbırımızı gorduk ve ben acıkcası hyal kırıklıgına ugradım.. cunku yas farkı cok bellı oluyordu.. ben yuz yapım olarak zaten kucuk gosteren bırıyım.. bızı yanyana goren cocugu falan sanırdı benı..

Suanda gorusmuyoruz.. Okadar ıyı anlasıyorduk kı; ben hanı " işte o kişiyi " buldum olmuştum :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eqer yuzyuze qorustuqunde hosuna qıtmeseydı neden sevqılı olmak ıstesın kı..

0|0
    0|0
  • insan hoşuna gitmeyen birine çıkma teklif etmez ama şuda olabilir yalnız kalmamak için bir süre idare etmeye çalışıyor olabilir

0|0
    0|0
  • Alabilirdim ama netteki kadar sıcak olamazdım çünkü tip bazen yapıcı bazen yıkıcı olabilir :)

0|0
    0|0
  • Tipi ve tavırları hoşuma gitmiyorsa, neden sevgili olayımki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yasıyım göriyim demstir günü kurtarsn demstir

0|0
    0|0
Yükleniyor...