Okuduğunuz bölümle ilgili fotoğrafınızı facebook'a atmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

mesela diyelim ki kişi hemşirelik okuyor, hemşire elbisesi ile poz verip faceye atıyor, ya da iğne yaparken vs. ya da kişi polislik okuyor, polis kıyafeti ile çekinip faceye atıyor, veya silah tutarken... ya da tıp okuyordur, stetoskop ile falan

diye çoğaltabiliriz, siz bu kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz, mesleki haz nedeniyle doğal mı buluyorsunuz, yoksa bu bir görgüsüzlük mü?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar gurur duydukları şeyleri paylaşmaktan mutluluk duyar orasıda bir paylaşım sitesi olduğuna göre?

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Adli tıp hekimiyim ben neydimm ? misal

0|0
    0|0
  • ben de önlüğümle bi kare paylaşmıştım düşünüyorum o zaman ki ruh halimi de ne bileyim hoşuma gitmişti o önlüğü giymek eğitimini aldığım mesleği kendime yakıştırmıştım ve bunu paylaşmak istemiştim sadece :)

0|1
    0|0
  • fotoğrafla senin için önemli,güzel bir anı yakalar ölümsüzleştirirsin.

bunu arkadaşlarımla neden paylaşmayayım?

arkadaş senin gibi değilse paylaşmakta sorun görmüyorum:)

0|1
    0|0
  • facebook zaten başlı başına saçmalık bir de bmlümle ilgili fotoğraf mı.. kalsın .D

0|0
    0|1
    • ya aslında bence asıl saçma facebook saçmalık deyip hala facede takılmaktır. öncelikle facebook eğlenceli kabullenelim ve canımız sıkılıyor. ve faceyi ne amaçla kullanırsan o şekilde olur. ben mesela bir çok faydalı sayfaların makalelerini okurum. arada arkadaşlarımla sohbet ederim. çok sıkıldıysam okey oynarım. bence facebook güzel bir şey. sana laf çarpmadım yanlış anlama.

• facebook kullanmıyorum zaten, kendi hatamı dile getirecek kadar salak değilim :D bak sen de demişsin faydaları şeylere bakıyorsan bırak fotoğraf falan atmayı onlara bakmaya devam et..

• normal geliyo bana

0|0
    0|0
  • Benim de deney yaparken var bisürü noolmuş?

0|1
    0|0
    • bir şey olduğu yok :D sakin :)

• Görgüsüzlük diye adlandırmak yanlış olur bence ama ''nasıl fotoğraf çekilsem daha çok beğeni alırımla'' alakalı bir durum bu.

0|0
    0|0
  • bende grafıkçıyıım yaptgm bütün çizimleri faceye atıyorum. bencee kötü bi yanı yok

0|0
    0|0
    • yukarıdaki arkadaşın dediği mantıklı gibi :) sanki sırf gösteriş maksatlı çekiniliyorsa bu hoş olmayacaktır. bence aynen güzel bir elbisenin alınıp toplumda giyinldiğinde beğenilmesi gibi, o elbisenle hava atınca itici olur güzel dahi olsa :D ne kadar felsefik bir adamım yahu :D

• bak ya :D

• Doğaldır be ne var ki bunda

0|1
    0|0
  • Görgüsüzlük bence, jinekologlar ne yapacak o zaman hahaha :D

0|0
    0|2
    • oruspular ne yapsın demediğiniz kalmadı a.q bu ne la yeter sulandırmayın tadında bırakın :S

• Heves yapmışlar işte.

0|0
    0|0
  • Orası facebook paylaşım sitesi.. Bence gayet doğal..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Facebook sayfası genel olarak herkese değil, belli " arkadaş " grubuna ya da konu komşu akran akrabaya açıktır, yani sivil veya resmi kıyafet zaten aralarında bilinen birşey ise, bunun hava atmakla alakası olmaz. Daha çok fotoğraftakini tanımayan için bir öykünme hissinden başka birşey olmaz bu. Herkesin henüz bir mesleği olmayabilir ya da daha iyi bakılan veya kazancı daha fazla olan bir mesleğe de sahip olabilir insan, bunu da kendi durumu ile karşılaştığında karşılaştırıldığında ortaya kınayacak bir yön çıkarma hissi ile " aw ne kadar ayıp " içerikli sözlerin sarfı da kaçınılmaz olur .

İnsan mesleğinden utanmıyorsa , bunun resminin görülmesinden neden utansın ya da basit davranış göstermiş olsun ki, hepsi sosyal kurallar dahilinde neticede, ortada taciz yok cinsellik yok teşhir yok, bu durumda rahatsızlık fotoğrafın sahibinde değil , ona bakanın kafasındadır.

0|0
    0|0
  • ne amaçla yaptığına bağlı polissen işe maske takıpmı gidiyosun kimse görmesin görgüsüzlük olur diye

1|1
    0|0
  • Ürolog ne yapsın ? :D

0|0
    0|0
    • beyaz eldivenle penisi tutarken fotoğraf makinasına bakarak poz versin. rahatladın mı ? sulandırmayın soruyu. bunlar bayat şeyler. olgun insanlar gibi davranın.

• Bence gayet normal marangoz sade onlar değil ki marangozundan tut kaynakcısına kadar gördüm yani...

0|0
    0|0
  • jigololar ne yapsın ?

0|0
    0|0
    • aaaa sapık, bak ya düşündüğü şeylere bak. pis herif :D banane oğlum ne yaparsa yapsın beni bağlamaz. ayrıca soruda meslek demedim, okunulan okul dedim. tıp, mühendislik, hemşirelik okulları vs.

Yükleniyor...