Bu adamın kişiliği hakında ne düşünürsünüz

ATV de yayınlanan güven banadaki güven krizi sizce adam mı yoksa kız mı haklı yada aynısı basınıza gelse ne yapardınız ?

link

Güncellemeler:
bende kişiliği yazarken neden ş eksik yazdımı anladım :)

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanda karakter olmayınca öyle oluyomuş demekki . Ne yalvardı haysiyetsiz. O para ondan pis çıkar !

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ikiside degil böyle bi yalanci bide kuranin üstüne yemin ediyo dini istisma ediyor pislik

0|1
    0|0
    • dini kulanması büyük bir ayıp lakin din insanları yüzyılardır kandırmak için kulanılan en eski araçtır o yüzden her şeye inanmayın örneğin papanın dini kendine göre yorumlayıp insanları kandırması gibi yanlıs anlasılmasın ben din doğrudur değildir demiyorum insanlar yalancıdır ve dini kulanarak insanları sömürürler diyorum

• ne kendim dinin üstüne yemin ederim nede yemin edenlere inanirim

• o para ona girer ben diyim

0|1
    0|0
  • yazıklar olsun ne dıyelımm erkekler bı kez daha guvenılmez olduklarını 80 mılyon ıcınde gosterdıler yazıklar olsun

0|0
    0|1
    • erkekler hemen - yapıstırın :))

• Geneleme yapmasanız iyi olur bu sadece kişilik karakter meselesidir mesela ben tanıdığım bir kişi çıksa mesela bir arkadaşım var cocukluktan beridir arkadasız ama o dahi karsıma cıksa basarım butona çünkü o beni tanıyor ben onu tanıyorum benim 100/100 basmıycağımı ki basam bile paranın yarısını cıkısta ona veririm ama arkadasım napıcağı belli olmayan biri olduğundan güvenemem misal otobüse biniyooruz bana parayı verdinmi diyor yok 2 kişi birazdan vericem diyorum kaş göz yapıyor verme diye :)

Erkekler Ne Diyor 2

• ben orda olsam o adam basamazdı bi kere

bassa, ben de ona basardım

sonuçta yarışma ödülü kurban oldugum yaresuallahtan gelebilir, amma lakin ki öyle değildir

0|1
    0|0
  • Adam mı ortada adam göremedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...