Zayıflamak istiyorum ..,?

Arkadaslar 5 6 kilo falan zayiflamam lazim aslinda kilom ideal ama ben kendimi daha iyi hissedebilmek icin zayiflamak istiyorum pek disari cikmiyrum ciksam bile spor icin degil tavsiyeler bekliyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo vermek istiyorsak dengeli düzenli beslenip kalori açığı cılarmalıyız bunu yaparken vucut kitle indeksine uygun etkili bir beslenme programı ayriyeten kalori açığı cıkarmak için 3 gün veya 4 gün kardiyo şart beslenirken en az 5 öğün 3 ana 3 ara öğün şeklinde beslenme kişi açısınaında daha yararlıdır bunu 6 öğün 3 ana 3 ara olarakta olbilir yediğimiz ürünlere dikkat etmeliyiz daha çok protein ağırlıklı ürünlerden faydalanmayıloyoz karbonhidratı lifli gıdaşarda almaşoyo daha çok tam buğfay ekmeği yulaf bulgur vs şekeri genelde küçük prosiyonlar halinde meyveden prteinli gıdalarla beslenmeliyiz daha cok balık yumurta tavuk kırmızı et vs gibi gibi yağı daha cok fındık badem zeytin gibi ürünlerden az oranda kullanmalıyız yediklerimize dikkat edersek zaten sorun kalkar yaşam biçimi haline getirirsek ömür boyu sıkıntı yaşamayı ve doğru bir beslenme rutini oluşturmuş oluruz burada olay kişiye düşer eğitimciler sdece yol gösterir ama senin özverin ve azmin bırda esas kilit rol oynar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Sağlıklı ye spor yap. Klasik.

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat değeri yüksek un mamulleri ve pilav türü şeyleri az ye. Ağırlığı yüksek hamur işi yeme. Protein ağırlıklı Beslen her aldığın kaloriden fazla kalori harca. IP atla koş boks yap hareketli ol

0|0
    0|0
  • Bol bol fıstıklı baklava ye

1|0
    0|0
  • Dusuk kalorili beslenmelisin

0|0
    0|0
  • diyet yapmadan aç kalarak Zayıflama bence sonra kilo Alıp yağlanırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2