İçime dert oldu ya:)

Arkadaşlar bugün kırmızısını istediğim bir kazağın aynısının böyle resmen fosforlu pembesini buldum. Buğday tenliyim pembe çok tercihim değildir hatta hayatımda ilk defa bu kadar cırtlağını giydim. Altınada" ispanyol paça" ismini verdiğimiz dar başlayıp altlara doğru bollaşan bir siyah bir pantolon giydim. Şebek gibi mi görünüyordum acaba?

Güncellemeler:
Pantolon buna benziyor; link

Lanet olası tshirtte buna; link ( model olarak benziyor biraz daha dar ve daha koyu bir pembeydi) of ya:D

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• kazağın altına o pantolonu giymeseymişsin iyi olurmuş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bence yakışmıştır görmedim ama :D

1|0
    0|0
  • fotosunu yüklesene bir bakalım?

1|0
    0|0
    • şuan fotoğrafını çekemem ama internetten benzerlerni bulup atabilirim bir saniye

• tam çingene oldum ya nasıl giydim ben onu:D

• ağlamıyorsun değilmi? dert etme anladığım kadarıyla sen bakımlı kıza benziyorsun çabuk halledersir bu durumu

• sen begnmedyse sorun byk biz ne desek olmaz

1|0
    0|0
  • sanırım evet :D

0|0
    0|0
    • hakikaten ağlayabilirim şuan:D

• Takıl kafana göre giyim kuşama fazla takılmamak lazım diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • hoşlandığm çocukla normalde karşılaşayım diye didinirim bugünde ben istemedem yan yana durduk dakikalarca pof ya:d o yüzden taktım

• bence yakışır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yanı boyun uzunsa güzel olmustur

1|0
    0|0
  • pembe ve siyah düşünmek lazım bi. Kotla iyi gidiyor da :/

2|0
    0|0
    • benide düşündürdü işte of ya kırmızısı olacaktı normalde buda kırmızıya yakın ama resmen pembe yahu

• Kırmızı olsa iyiymiş harbiden

• pembede öyle bir pembe ki yani hani hayatımda ilk defa giydim öyle bir tonunu oda arkadaşım güzel ya valla güzel dedi aklıma girdi o şekilde:D İçim rahat etmiyor :D

• çok abartı değişik değil bence

0|0
    0|0
  • 2sininde bol olması bıraz görüntüyü bozmuş olabiilir pantolnu dar bulizle bulizide dar pantalonla dene

0|0
    0|0
  • siyah değil de koyu laci jeanle ya da cok acık renk jeanle daha iyi gidebilirdi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...