Fitness sporu ile ilgilenenler bakabilir mi?

Arkadaşlar ben başlayacam hayırlısıyla. Yarın bir salona gidecem. Ama ağırlık kaldırma fikri bana hoş gelmiyor. Tamamen jimnastikçiler gibi vücud ağırlığıyla çalışmak istiyorum. Bu şekilde bir program yapılır mı yoksa fitness sporu ile uğraşacaksan illa o ağırlıkların altına girmek şart mı?

• Fitness demek ağırlık demek. Ağırlık Şart!
    12% (1)64% (7)42% (8)Oy Ver
  • Vücut ağırlığı ile çalışabilirsin hoca program verir ona göre
    88% (7)36% (4)58% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• benim bildiğim ağırlık şart diil. ama büyük büyük kas istiyosan şart olur

0|0
    0|0
    • hah işte dediğim bu. hacimli kas istemiyorum. direk parçalicam kasları. tamamen vücut ağırlığıyla çalışmak istiyorum. ağırlık altına girmem demek o ağırlıklara bağlı yaşamam demek. ben bunu istemiyorum

• birkaç yerde vücut ağırlığı ile çalışılabileceğini okudum. bence mümkün. o şekilde programlar da vardır eminim

• inşallah ablam :) ağırlık uğraşılacak gibi değil :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk önce dirençlerden başlıcaksın, 1,2 ay sonra ağırlıklara geçirecekler.

0|0
    0|0
    • vücut ağırlığı olmaz mı ya? hani mekik şınav barfix diyoruz da bunlar da çok şekilli yapılabiliyor bölgeye göre.

• bu arada seni eklememde sorun olur mu? :D

• Yok olmaz ekleyebilirsin :D

• Vücut ağırlığı ile çalışabilirsin hoca program verir ona göre

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bak kardeşim, vücut ağırlığıyla hareketler, programlar yapıcam diyorsan, salona hiç para verme, senin bahsettiğin olay street workoat, onun için evde-parkta yapabiliceğin programlar var, eve bir barfix demiri alsan yeterli olur, geri kalanı şınav mekik kombinasyonu, eğer fikrin buysa salona boşuna para verme, ordaki hocada sana uygun program ayarlayamaz, ayarlasa bile yarım yamalak olur

0|0
    0|0
    • kardeş, çok denedim hep sıkılıp bıraktım. ben oradaki insanlarla beraber yapmak istiyorum. Sıkılmadan, ağırlık altına girmeyi istemem ama gireceksem de girerim hani çok dert değil. Sadece o salon psikolojisi gerek bana. herkes yapıyor ben de yapayım. Para vereyim ki bırakmayayım. Bu iradesizliğimi kırmaya çalışacam. ta ki kendi evimde evin 1 odasını bu aletlere ayırana kadar :) kapı barfiksim vardı zaten. Çok süper işlev gördü. 1 ayda bile kol kaslarımda belirgin bir değişme ve sıkılaşma vardı. ama işte iradesizlik bu işin en kötü tarafı bilirsin. amacım bunu kırmak... Arkadaşımla beraber gidecem inşallah

• Vucut agirliginla belli bir yere kadar gelisirsin sonrasinda gelismen olmaz agirlik arttirarak calisip hacim vermen lazim kaslarina ayrica sadce calisarak degil uyuyarak ve saglam beslenerek vucut yapabilirsin unutma kaslar dinlenirken gelisir!

0|0
    0|0
    • kardeş hacimli olsun derdim yok. ben zaten çok hacimli olsun istemem. koruyamam o hacmi :/

• Dediğim gibi salona bir program için gitme yüzlerce lira vermene hiç gerek yok internetten program bulabilirsin eger vucut agırlıgınla calısacaksan

• hacım evde sıkılıyorum en fazla 1 ay yapabildim. salonda 60-70 lira gitsin aylık. ve orada herkes yapıyor benim de o şekilde isteğim gelir. salon psikolojisi diyorlar. ondan lazım bana :D

• yani çok fazla hareket yapamazsın klasik şınav mekik barfiks yaparsın anca

0|0
    0|0
    • ya ben o ağırlık ile hacim alacak kas kütlesini koruyamam iner tekrar onlar :( vücut ağırlığı ile heryerde çalışabilirim en azından diye düşünüyorum. ama heryere ağırlık götüremem ben. Yanlış mıyım

• hacim olmasın. takviye ek gıda falan olmasın. anladım eyvallah kardeşim iyi izah ettin :)

• rica ettim ;)

• 1 diyenleri dinleme dostum hocalari tanirim her turlu ayarlarlar son yorma kafani

0|0
    0|0
    • inşallah kardeş. Öyle vücudum olmasın. tamam seksi gösteriyor ama koruyamam o kas kütlesini ben. Sarkarlar başıma bela olurlar. düşüncem böyle

• Tozla yaptigin vücut sarkar düz doğal besinlerle calisip yaparsan o vücudu sarkmaz

• eyvallah hacım. aradığım şeyi söyledin gibi eyvallah :)

Yükleniyor...