En büyük takım Galatasaray var mı itiraz?

İtirazı olan burayı terketsin en büyük galatasaray her ne kadar düzgün transfer yapamadıysa da ölüsü lider dirisi s* :D

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Sen adamsın bro var nı okum itirazı olan 😂💛❤️⭐️⭐️⭐️⭐️

0|1
    0|1
    • Eyvallah bacım sende kadınsın :D

En İyi Erkek Görüşü

• Tabikide Türkiye'nin en büyük takımı Galatasaraydır. Sezon başında 4 diye dalga geçtiler tersten sapladık. 8 Yıldır şampiyonlar ligine gidemeyen tescilli şikeci takım bizim rakibimiz olduğunu zannediyor. Sabahtan beridir ezik fenevlinin tekine bunu anlatıyorum anlamıyor sonunda hakaretlere başladı. İlklerin ve enlerin takımıdır Galatasaray. Her şey transferden ibaret değildir. O çok güvendiklerini van persie bile onları kurtaramayacak. Sonuçta guizaya milyonlar vermiş salak takımın taraftarı bunlar.
    #AAKFB

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Galatasaray Türk futbol tarihinin en iyisi olmasını geçtim, avrupanın en iyi en başarılı kulüplerinden biri, bilen bunu kabul eder bilemeyen de çekemiyodur ondan.

0|1
    0|0
  • En guzel Beşiktaşın çocukları #sev-er :)

0|0
    0|0
  • Anladiniz demek sonunda

0|1
    0|2
  • Yürü beee :D Rekabet istiyoruz rekabett cidden sarmıyor artık lig transfer etmediğimiz iyi oldu çekişme gelir

0|0
    0|1
  • BEŞİKTAŞ lıyım ama şu an galatasarayın sponsoru olan firmada çalışıyorum formanın arkasında yazıyo :))))))))))) yeah

0|0
    0|0
Yükleniyor...