ALS hastası olduğunuzu öğrensiniz ne hissedersiniz?

Konuşmanızda kekemelik, hareketlerinizde duraksama hissediyorsunuz. Doktora gidiyorsınunuz ve testler sonucu als hastası olduğunuz, yakın bir zaman içinde gözleriniz dışında vücudunuzun hiç bir yerinizi hareket ettiremiyeceğinizi, maksimum ömrünüzün 4-5 yıl olduğunu öğreniyorsunuz. O an ne hissedersiniz? Ağlar mısınız? İntiharı düşünür müsünüz? Hislerinizi yazın.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bende wilson hatasıydım ama pozitif düşünceyle yendim hastalığı umudunu kaybetmicen o umut bittimi kaybettin demektir millet als den çok daha zor hastalıkları yeniyor eğer sensen bu hasta olan kişi sakın karamsarlığa kapılma hep umutlu kal sana bunu önerebilirim anca;:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• MS hastası oldugumu ogrendım ama halen ümit var..

MS ilerleyen evrelerde felce kadar götürüyo

ama ALS daha kötü bir hastalık ıkısınınde tedavısı yok...

ıntıharı dusunmek sacma aglamak ıcınse erken.. kabullenıp ALS den kurtulan varmı dıye sıkı bı arastırmaya gırmelı.. dermanı olmayan dert vermesin rabbim... geçmiş ola

0|0
    0|0
    • Siz MS hastalığınız için omega 3 yağ asitlerini hayatınıza sokun ve bir daha da çıkarmayın.

• kesin teşhis konulmadı ama belirtiler o yönde... Teşekkür ederim BirkanBicer...

• oda bir sınav diye düşünürüm ve yapamadığım herşeyi o kısacık zamanda yapmaya çalışırdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ALLAH sifanı versin.bi yakınımda vardı bu hastalık

0|0
    0|0
  • hareket edememeye baslayınca intihar ederim. Felc olacağıma öleyim daha iyi.

0|0
    0|0
  • çok boktan hissettim şu an.

0|0
    0|0
Yükleniyor...