Zayıflamak isteyenler için motivasyon önerileriniz nedir?

Yakın zamanda benim gibi zayıflamak isteyen arkadaşlar var. Peki biz zayıflamak isteyenler için motivasyon önerileriniz neler? Neler yaparak kendimizi heveslendirebiliriz?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• 1.30 ayda 30kg veren Abim 4 ayda 30kilo veren ben Vadim😊

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yemeyin abicim yemeyin
    millet ip incecik sizce yapın zayııflama zor değil tut boğazınıü
    (gaz vermiştir umarım :D)

5|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Birden vermeye calışma
    az ama kararlı sekilde vermeye bak

0|0
    0|0
  • ekmegi birak kola fanta gazoz bitti senin icin seker de yok sekersiz cay dan kahveden bir kere o tadi aldiktan sonra sekerli cay ictiginde miden bulanacak iste o gun kurtuldun demektir, hepsinden otede kilo vermek yerine saglikli yasamayi dusunsen iyi edersin

0|0
    0|0
  • i2.wp.com/.../holy-transformation-diet.jpg bu fotoğrafa her gün bak.

2|0
    0|0
    • Vay be cidden insanın zayıflayası geliyor

• 55 kiloyum 50 olmam lazim simdi bu resme bakinca zayiflayasim gelmiyo cunku cok bir fark olmucak. Bana onerin var mi :Dddd

• şekeri şekerli şeyleri tamamen kes. maden suyu, su, ayran, mineralli su harici bişey içmiyosun, yağlı yeme fazla hamur işi yeme, tatlı yeme çaya bile şeker katma biraz hareketli ol yeter.

• Küçük beden bir elbise al. Her gün göreceğin bir yere as, bunu giyicem diye şartlandır kendini çok güzel motivasyon olur

2|0
    0|0
  • Sevdiğiniz bey zayıf kızlardan hoşlanıyormuş

3|0
    0|0
  • İlla somut birşey gerekmez, amaç koyacaksın kendine bu senin amacın ve ona varmak için çalışacaksın. Hırslı olmak lazım biraz da yani.

0|0
    0|0
  • Sevgilim olursa kilo veririm.

0|0
    0|0
  • az kilo ver l*n ayı gibi olmuşsun hala motive diyon. sana hangi erkek baksın bu kiloyla.

1|0
    0|0
  • Atın ölümü arpadan olsun derim,,, ;)

0|0
    0|0
  • Sevis

0|0
    0|0
  • moti vas yon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Surekli tartılıp ne kadar kilo verdiginize bakabilirsiniz vucudundaki degisikleri önce sonra şeklinde fotograflayip değişimi gorebilirsniz motivasyonunuz artar :)

2|0
    0|0
  • Zayıf kizlarin seksi vucutlarina bak bir de kendine. Boyle mi kalmak istiyorsun yoksa fotograflardaki gibi mi olmak istiyorsun ona gore tercihini yap :)

0|0
    0|0
  • arkadaşların 36 beden pantolonun içine giriyorken sen 38 beden patonlonun içine zar zor giriyosundur misallll

0|0
    0|0
  • Fit birini ekran kağıdın yap
    Eskiden olan ama dar gelen kıyafetini görebileceğin yere koy kilo verdikçe dene
    Kilo verdiğini herkese söyle

0|0
    0|0
  • Ben kendime öküz gibisin çirkinsin diyorum genelde :D

0|0
    0|0
  • Uyuma.

0|0
    0|0
  • Bence fotoğrafını çek, bir zaman spor yaptıktan sonra kendindeki değişimi görünce insanın hevesi artıyor.

0|0
    0|0
  • İsveç diyeti yapıcaksan bunu oku o hırsla spor salonuna yazıldım 2 hafta geçince diyeti bitirmeyince sağlıksız olmasaydı dahada devam ederdim valla mütiş ya insana bir hırs geliyo :D

www.diyetevim.com/.../...apanlar-ve-yorumlari.html

0|0
    0|0
Yükleniyor...