Kız tarafının daha varlıklı olması sorun mudur?

üniversitede tanıştığım bir sevgilim var. Uzun süredir birlikteyiz. Evlenmeyi düşünüyoruz. Fakat kızın ailesi varlıklı, benim ailem ise öyle sıradan orta direk bir aile. Bu durumu ben kıza anlattığımda benim için önemli değil dedi. Herşeyi birlikte yaparız dedi. Ama ben kendime sıkıntı ediyorum. Sizce bu durum sorun mudur yoksa ben boşuna mı endişe ediyorum ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• kızın aılesı de kız arkadasın gıbı düşünüosa bence hıc problem yapmana gerek yok sonucta yuva kurmak mükemmel birşey bence sende sorun etmemelısın...sadece layık olmaya calıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çok uçurum mu fark var arada

0|0
    0|0
  • hayir sakin sorun etme. bendede ayni durum. yurtdisinda yasadigim

icin bizde biraz fark var. nisanlimda zorlaniyor sabah aksam calisiyor bizim icin. bence pes etme. kizin dedigi gibi. birlikte yapabilirsiniz herseyi.

0|0
    0|0
  • Sorun değil ya, kız unutmasın.. Ailesi zengin kendisi değil :)

0|1
    0|1
  • eger su sekılde yaparsan sorun olmaz dıye dusunuorum mesala herseyı karsı tarafın yapmasına ızın verme,sen hagı kalıtede alıosan oda o kalıtede alsın bunlara cok dıkkat et cnku ılerde en ufacık seyde basına kalkabılır

0|0
    0|0
  • Bosuna endise ediyorsun.Belliki seni seviyor seninle evlenmeyi istiyor, cuzdaninla degil.

0|0
    0|0
  • Kız daha ne desin sana birlikte yaparız demiş işte . Boş ver endişelenme .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bence sorun hemde çok büyük ilerde ilk tartışmada yüzüne vuracak ama onlardan bişey istmez bişey almazsan yardım anlamında sorun olmayabilir bide eşinin senden daha çok para kazanmaması lazım

0|0
    0|0
  • öyle kıza can kurban işte...

0|0
    0|0
  • bence sorun değildir

0|0
    0|0
  • evlenme , sıkıntı olur sana. zengin kız, fakir oglan hesabı.

sen zengin oglana gönder onu, bana yani, eşleştirme dogru yapılmalı, adresi ver sen bana

0|0
    0|0
    • Kizin degilde babasinin adresini vereyim , anana verirsin.

Yükleniyor...