Spora başlamayı düşünüyorum ama?

çalışıp kas yaptıktan sonra çalışmayı bırakınca memeler sarkıyormuş, sakın yapma diyenler oldu. çalışmayı bırakınca memeler sarkar mı?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• sende sporu bırakma o halde

0|0
    0|0
    • ömür boyu yapamam ki

• yürüyüş falan yapıtorum zaten. ben kas yapmaktan bahsediyorum

• fitness ı diyorsun anladım onu ama onuda bırakmamak lazın diyorum

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• 😊heyyt Allah 😂😂😂. Sarkacak kdr buyutursen zaten sarkmasına izin vermez dvm edersin 😉

0|0
    0|0
  • Sarkmaz ama eskisi kadar sertte olmaz spor yaparsın daha sonra haftada bir tüm vücudu çalıştırırsın sana yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sadece memeler olsa ıyı kal altları mıde altı cogu yer sarkar duzenlı yapıcaksan hep basla yoksa bole kolay sporlar gunluk kosu felan yap

0|0
    0|0
    • ömür boyu yapılmaz, yürüyüş falan yaparım zaten

• işte biraz yapar bırakırsan vucud gelıstırmeyı kendınden nefret eder hale gelırsın gozumun onunde bır cok ornegı var

• Hepsi yalan hepsi yalan hepsi yalaan öyle birşey yok. Kasları kaybedip yerine yağ doldurmadığın sürece asla sarkmaz kas öyle kolay kaybedilen birşey değildir hepsi yalan asla inanma.

0|0
    0|0
  • Benden büyüksün öncelikle Mehmet abi diye başlayayım söze ben 2 sene spor yaptım kendimce Çalıştığım yerde salon vardı aşırı olmasa da güzel vücut yapmıştım sonra bıraktım ve göbek falan çıktı şu an gene temel belli oluyor ama şu an mesela yağlandım ama 10 tane şınav bile çeksem direk kaslar ısınıyor spora yabancı değil ama kilo sağlam alıyorsun aktif olmak gerek

0|0
    0|0
  • Memelerin sarkması yemek yemeyle alakalı hiç spor yapmayıp kötü beslenen birinin memeleri sarkar spor yapıp bırakıp iyi beslenen birinin memeleri sarkmaz olay bu. Gerisi şehir efsanesi

0|0
    0|0
    • su an kaslı olmasam bile sarkık değilim en azından. böyle bişey duydum ama şehirefsanesi anlaşılan

• Abi sen ilaçsız doğal yap bir sorun çıkmaz boşver bu ülkede herkes herşeyi biliyor

• Sen ne kas yapabilirsin ne spor. Üç ay çalışıp da olmuyor diyerek bırakacak tiplerdensin. İş çıkmaz senden, hiç başlama vakit kaybı...

0|0
    0|0
    • farklı bir yorum, bir fotoğraftan bu kadar sonucu nereden çıkardın

• Spor sabır işidir, gayret işidir, vücudunu tanıman, hangi hareketlerin sana yardığını anlaman, en az 1 yılını alacaktır. beslenme dinlenme gereksinimleri de cabası. Zor bir iştir vücut geliştirmek...

• zaten yapmadığım halimle bile fit ve sarkık olmayan bir vucudum var. çok kası zaten sevmem biraz şekillensin yeter yani

• Hap filan kullanma toz filan

0|0
    0|0
    • yok kullanmam çok hasta olmassam ilaç bile kullanmayan biriyim zaten

• Eğer kullanır isen çabuk vücut yaparsın bıraktığın da aynı sürede eskiye doğru bir gerileme olur ve kötü olur 😊

• Protein tozu kullanırsan aynısı gibi durular. Toz kasları besler. Ve spora başlamamak çok büyük hata

0|0
    0|0
    • ben doğallıktan yanayım. toz ilaç kullanmam

• Zaten oda doğal kardeşim sadece yiyeceklerden alacağın proteini besinlerden aliyorsun. Her sporcu böyle yani yan etkisi felan yok
      Bildiğin yemek tozu gibi.

• İyidir başla

0|0
    0|0
Yükleniyor...