Ben yemek yemeyi seviyorum abur cubur çay içerken şeker baya atiyorum hepncips kola yerimnapmam?

Çok zayıflamak istiyorum yalvaririm yardım edin spor yapinca hemen yoruluyorum göbeğim acayip var bacaklarimda kalın 😢

Güncellemeler:
Gobegimden kurtulmak gerek bacagimda kalın yardimm
Yardimmm bacaklarimnkalin
BEN ZAYIFLAMAK ISTIYORUM İNTERNETTEKİ DİYETLER HİÇ HOSUMA GİTMİYOR COK ZOR MADDI DURUMUM ONLARA YETRMIYOR NE YAPMAM GEREK ZAYIFLAMAM ICIN?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• abur cubur ve şekeri hayatından çıkarman gerek bacakların kalın olmasında en etkili iki şey kola ise selülit yapar kalın bacaklar maalesef bende de var ve bunları spordan başka birşey ile eritmen maalesef mümkün değil sağlam bir diyet listesi ve sporla başarılmıycak birşey değil canım istersen internetten başarı öykülerini okuyabilirsin insana gerçekten moral veriyor ve motive ediyor benim göbeğim çok yok belim ince fakat bacaklarım kalın bunun için squat vb sporlar yapıyorum sandalyeye çıkıp inmek ve daha nicesi başarılar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• zamanında yedıgın hurmalar.. bı gün tırmalar :)

0|0
    0|0
  • Durum kotu abur cuburu kesicen sekeri kesicen bunlari hic yemicen hele kola kolYi evine sokma %49 u seker ustundedw yazar zaten bu dediklerimi yap sonra pilav makarna ekmek gibi agir karbonhidratlari azalt ce progrin agirlikli beslen bop bop kosu yap vucut terlesin kosarken kalin giyin kosmadan once yarim saat isin cnku yarim saatten sonra vucut yag yakimina basliyo. Bu kadar yeter birazda sen arastir :)

0|0
    0|0
  • Yemezsen zayıflarsın bu kadar basit. Alem dağdaki bin bir derde deva şifalı otu filan yok yani.:D

0|0
    0|0
  • sen bu gidişle nuahhh zayflarsın :))

0|0
    0|0
  • hem şeker yiyecem hem abur cubur yiyecem hem de zayıflayacam de öyle bir dünya yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Napalım şimdi 😕😕😕sadece bir çözüm var oda mideyi kitleyip spora başlıcaksin. 15-20 gün biraz diyet yap hafifle sonra başla spora.

0|0
    0|0
  • Böyle olanlardan hiç haz etmiyorum. Sen her şeyi ye iç, sonra çok zayıflamak istiyorum de. Sen en iyisi kal böyle

0|0
    0|0
  • ya bak ayda sadece 1 kere ye çok yeme sporda yap

0|0
    0|0
  • Yorumluyorsun cunky hiç yapmassin ben artık hiç yorilmuyorumnbiyerim vs ağırmiyor sende yapmaya başla ilk hafta lar sabah kalktiktan sonra kemiklerin agriyacak-hic yapmadığını icin- ama sonra vücut alisacaknve hep yapacaksin

0|0
    0|0
  • Yapacak bişey yok bxjxn

0|0
    0|0
Yükleniyor...