Norlevo ilacının yan etkileri kaç gün sürer?

Norlevo ilacının yan etkileri kaç gün sürer ben 12 gün önce bu ilacı içtim ,bu ilacı kullandıktan bir hafta sonra kanamam oldu.(reglime bir hafta vardı)Bu kanamayla beraber bi kaç gündür mide bulantısı, göğüslerde şişkinlik oldu, sık idrara çıkma arttı.Daha önceden idrar yolları enfeksiyonu vardı bende ve bu sık sık nüksediyor .Sormak isteğim şey, bu belirtiler ilacın yan etkileri mi yoksa hamilelik olasığıyla mı alakalı?Hamilelik olsa bu kanama olur muydu , normal regli gibi bu , 5. günümdeyim.Cevaplar için şimdiden teşkler arkadaşlar.

Güncellemeler:
cevaplar için teşekkür ederm

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• En kız zamanda bir kadın doğum doktoruna gıtmelısın.. Cunku bu etkiler normal etkiler değil.. ayrıca ilişkiye girdikten en gec 72 saat sonrasında 2 hapı bırden ıcmelısın.. ve ayda sadece 1 defa kullanabılırsın..bukadar etki gstermemeli ..

• 2 hapı birden içtim.tam ilişkiye girmek denemez buna aslında.komik gelicek size ama şöle anlatym.üzermde iç çamaşrm vardı.sürtünme oldu ve sevglm wcye boşaldı ben de onun boşaldgı wcye otrdm.otrdgm kısımlarmda o yapışkanlıgı gördm ve hemen sildim.farkındayım biraz haydar dümen stili sorular oldu ama bu konularda çok bilgili deglm.bu paniğim de bu yüzden :/

• Öncekileri Göster
    • ayrıca teşekkür ederm

• 2 si içinde konusabılırsın.. Ayrıca korkmanı gerektırecek bır durumda yok.. Sonucta sağlığın söz konusu..

Yardımcı olabildiysem ne mutlu.. İstediğin zaman istediğin şeyi sorabilirsin..

Erkekler Ne Diyor 2

• Yanetkileri prospektüste yazıyor hanımefendi.

• Bİkaç kez okudum.ama durum bende farklı seyir ediyor sanırım.

• sanırım düzene sokmuş işte... faydalı olmuş

Kızlar Ne Diyor 1

• ilacı en geç 72 saat içinde içtiysen / 90 değilsin. özellikle kusma var sık görülen etkilerde.içmekte saat olarak geç kaldıysan olabilirsin...ama adet oldum diyorsan sorun yok. diğer ayıda takip et

• teşekkür ederm.ilacı aldıktan bir hafta sonra kanamam oldu.ilacı 48 saat dolmadan içtim ,kusma vs olmadı.normalde reglim 6 gün sürer ve yogun olurdu kanamam.ama bu ilacı içtkten sonraki kanamamın bugün 5.ci günü ve çok seyrek oldu kanamam bu 5 gün boyunca.regli mi oldum , ilacın yan etkisi mi yoksa düşük mü bu anlamadım

• yok daha neler dakka bir gol bir düşükmü olur. ilac yapıyor. merak etme
      saatinde aldıysan sorun yok..

• çok saol.içim rahatladı

Yükleniyor...