Maskeli Balo gençler toplanın!

Arkadaşlar ne olur ya şu oyunu bıraksak artık canıma tak etti uzun süredir içim yanıyor içimdekileri söyleyemiyorum diye lanat olsun resmen çevremde öyle tipler varki içimdekileri söyleyemiyorum ya canım yanıyor yalancısımı topumu 3 kağıtçısımı 2 yüzlüsümü düzenbazımı başkalarının kuyularını kazmaya çalışanı mı adisimi dostum deyipte dostum olmayanlarımı akbaba olanları mı ya ne sayim size resmen sır küpüyüm bir yer de patlicam ama inşallah zamansız olmaz yanlış bir zaman da pat diye söyliyecem olmicak.

Neyse Bu Maskeli Baloya en iyi nasıl son veririm? içimdekileri söylemem gerek

Güncellemeler:
Dur bakem Maske biraz daha dursun acelem yok Başka türlü bir şey bu:) Ama söylediğim de yer yerinden oynayacak:)

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bana arkdaşını söyle sana kim olduğunu söyliyim.

Benim çevremde yok hiç öyle tipler..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• peygamber efendimiz buyuruyor dostunuza fazla sir vermeyin olaki yarin düşmaniniz olu,düşmaniniza fazla hakaret etmeyini olaki yarin dostunuz olabilir.Sende bu hadisten yola cikarak hayatini devam ettir.Bende cok sinir oldugum halde kimseyi kiramam.Bakiyorum haketmiyorlar benim sabrimi off diyorum birak ya onem vermoyorum bende takmiyorum bile artik zamanlansuskunlasirim ve sesim tamamen kesilir.Yani o kisileride hayatimdaki yerinden kesip atmis olurum.Tabi gercekten onem verdigim bir insansa durum degisir ve ona hissettikleeimi soylerim ne kadar yiprandigimi.Eger insansa zaten anlar insan degilse zaten insan olmayanlarla isim olmaz.Sende rahat ol onlar kendileri kaybeder anlasilan durust bit insansin ve ikiyuzluluklere tahammul edemiyorsun cokta iyi ediyorsun.Bosver onlar kaybeder durust insan bulmak zor bu devirde;)

0|0
    0|0
  • bir mektup yaz, kaybol ortadan

0|1
    1|0
    • cık beğenmedim

• yok ben duramam söylemezsem söylemem şart böyle pat pat pat diye yüzlerine söylemem lazım aslında bir fikrim var böyle hepsini yemeğe çağırıp yedirip içirip yemeğin sonunda yüzlerine karşı çatır çatır çatır söylemek istiyorum çoktandır söylemem gerek

• keyfine bak o halde.

• Başlığı görüp geldim, fos çıktı.

KS Balosu var sanmıştım hemi de maskeli :(

0|0
    1|0
    • Ahhaha vardır burada da maskeli baloyu oynayanlar :)

• Unutma, bu sitede her şey pc düğmesine basana kadar. Sonra açılan penceren bambaşka.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...