Erkekler aşktan kaçar mı?

Diyelimki gecmisinizdeki ilişkilerinizde hep acı çektiniz kimseye güveniniz kalmadı...ve yeni biriyle tanıştınız ilk adımı atan karşınizdaki bayan sizde kabul ettiniz beraberlik yasamaya başladınız,asik olacağınızı hissettiniz korkar geri cekilirmisiniz yoksa ne olursa olsun der devam edermisiniz ?

Güncellemeler:
Buldunuz diyelim karşınizdaki kisi sizi istiyor seviyor,ama sizde hep kuşkular var korkuyorsunuz asik olmaktan ...?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• teyze sen beni anlatıyon ya la!...

ben galan yeteri kadar tanımadan kimseyle samimi olmayon..

zaten bir miktar tanıyınca da köşe bucak kaçıyon!...

ne la bu kız milletinin hali!... zatıallerine pislik gibi davranmassan adam yerine koymuyolar.. bizde cinsi latif diye kıyamıyozkine!...

0|0
    0|0
  • eğlenmeye mutlu olmaya bakmak lazım. bağımlı gibi düşünmemek gerek.

0|0
    0|0
  • işte kadınlar gibi hissedemezler

0|0
    0|0
  • Valla öyle pat diye kabul etmem ne olursa olsun, 1-2 ay tanımam gerekiyor boru değil sevgili olacaksın..

0|0
    0|0
  • Aşktan korkup geri adım atmak olmaz... Sen işi ciddileştirdiğinde , karşı taraf seni seviyorsa devam eder, devam etmemesinin sebebi kısa süreli ilişki istemesidir. Amaç bellidir zaten ...

0|0
    0|0
  • iyide olsa kötude olsa ask yasamaya deger varsın ucunda ölüm olsun hıc degılse yuregım boş gıtmez bıten her sevginin üstüne boya badana yaparım dip köşe temızlık yenı ask yenı hayattır...ne olenle olucem...

1|0
    0|0
  • Şahsen yaşadıklarımdan sonra birinin beni inandırması gerek ve inandıracak biri çıkana kadar da ben adım atmam bundan sonra inandıran biri olursa zaten kendimi teslim ederim aksi halde :/

0|0
    0|0
  • Geçmişte çektiğim acıları düşünerek bir süre tereddütle yaklaşırım.Gerçekten güvenimi kazanacağı o zamanı kollarım.Zirveye ulaştığında ise o bana bir adım attığında ben kendisine 10 adım atarım.

0|0
    0|0
  • kızı kırmam kabul ederim ama artık aşka olan inancım kalmamıştır ve aşık olmam normal bir ilişki sürer gider beşki buna tanım yapmak gerekirse partner denilebilir

0|0
    0|0
  • aşkı arayan aşktan kaçmaz...

0|0
    0|0
  • dedigim gibi ne kusku olur ne korku seviyorsan yurekden olmalı...

0|0
    0|0
  • aşk maşk benm işim değil kaçiyorum takkkı durust bırınnı bulana kaadar

0|0
    0|0
  • çölde gün açar mı cimbom bomdan kaçar mı :D

0|0
    0|0
  • amacı farklıysa aşka yönelmez aşktan kaçar

0|0
    0|0
  • aşktan korkmaz ama aşık olduğu kişiden korkar.acaba güvenilirmi diye.

0|0
    0|0
  • arkama bile bakmam

0|0
    0|0
  • role giremedim ben bu kadar ön yükleme aşırı geldi bana etmezdim o yüzden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...