Sizce format şu şekilde olsa daha iyi olmaz mı?

Misal kişilik sorularını cevapladık cevabımız için teşekkür etti sonra yine kişilik bölümü gelse.Bunu şunun için diyorum.Misal az önce kızın 20'lik dişinden dolayı öteki dişleri de öne gidiyormuş.Az kalsın gırgır yapacaktım.Son anda sağlık kategorisinde olduğunu farkettim.Vazgeçtim.Ancak bazen insanın dikkati dağınık olabiliyor.Farketmeden gırgır yaptığında da bir insanın sağlık sorunuyla dalga geçen pozisyonuna gelmiş oluyorsun.Bence her kategoriden soru başlıkları geleceğine tek bir kategoriden gelse daha iyi olur.siz ne diyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Son sorulan sorular geliyor. Bence güzel.

0|0
    0|0
    • Öyle diyorsunda düşünsene bir.Zaten kafa dağıtmak için girmişin iş stresinden bilmem neden.Pek fazla dikkatli de olasın yok hani.Tam kişilik bölümünde gırgır yaparken birisi Sağlık bölümü için soru sormuş.Sen gırgır modunda cevap veriyorsun ve karşı taraf ister istemez alınıyor.Ancak sen o sırada belki bir sağlık kategorisinin varlığını bile unutmuşsun.Çok kötü bir durum.

• Iyi de zaten soruyu okuyunca anlaşılıyo ki neyle ilgili olduğu.

• Öyle değil işte.Bazıları gırgır içinde sorabiliyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence de öyle olsun ya . cinsellik soruları geliyor önüme pat diye . annem falan bazen yanıma geliyor bakıyor görecekte yanlış anlıycak :D

0|0
    0|0
  • Cok dogru bir dusunce katildim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...