Ayrıldığınızda ona dönüyorsunuz, neden ilk başta kaybetmemeyi tercih etmezsiniz?

Mesela erkekler Sorum size

Bir kızı sevmeseniz 1.5 yl çıkarmıydınız ondan faydalanacağınız bişeyde yok ve kızda çok çekilmez bişey ama siz çekiyorsunuz ve o sizden ayrıldığında bile ona geri dönüyorsunuz..Bu kızı gerçekten seviyor olurmusunuz ?Kız sizden defalrcada en ufak sebepten ayrıldı siz alttan almıyorsunuz diye..Ve sizde artık alttan almamaya başladınız neden ? Kaybetme korkunuz mu yoktur ama ayrıldığında ona dönüyorsunuz neden ilk başka kaybetmemeyş tercih etmezdiniz ? Kafam karışık Anlamıyorum erkekleri

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla naz aşık usandırır diye bir laf var ya artık çekilmez hale gelmiştir ve geleceği düşünmüştür nereye kadar gidebilir ki deyip ayrılmıştır. O alttan almama meselesi artık sevgilinin vazgeçilebilir olma durumudur. O zamanlarda sevgiliden yapamayacağı şeyler dahi istenebilir çünkü reddetse bir tartışma çıksa gitse pekde umrunda olmaz...

Her erkek aynı değildir bunu da diyim de :)

0|0
    0|0
    • oo benden hiç ayrılmadı

• o neden hep döndü o zamn seviyor demekki

• Seviyor ama bir yere kadar böyle yapmaya devam edersen usanır, bıkar oda..

Erkekler Ne Diyor 8

• o zaman başkasını bulamadığındandır ;)

0|0
    0|0
  • kaybedersek başkasını buluruz, diyedir. sevgi çabuk başlar çabuk biter bizde

0|0
    0|0
    • hiçte bulmadı hep bana döndü neden döndü her seferinde o zmn...Hemde ben ayrıldığm halde

• O adamdan acilen uzaklaş. Bu tip bir ilişki ileride dahada içinden çıkılmaz hal alır. Adam seni kafasında bir yere oturtmuş, vaz geçemiyor. İnsan sevdiğinden en küçük bir şeyde ayrılmaz. O yüzden. bitir ve önğne bak. Ona geri dönme fırsatı vermeden, başka birini bul...

0|0
    0|0
  • sevmiyorsam 1.5 yıl tek bişey için çıkarım oda belli :) onuda elde edemiosam yolcudur abbas bağlasan durmaz

0|1
    0|0
  • En ufak sebeplerden dolayı ayrılmayı bir kurtuluş olarak gören kızları anlamamakta kararlıyım.

0|0
    0|0
  • valla bazen bende bayanları anlamıyorum ıkı anlamsız denklem gıbıyız...

0|0
    0|0
  • Muhtemelen takıntı olmuştur artık.

0|0
    0|0
  • hep sizmi anlamsız olacaksınız helal olsun o gence bizi başarıyla temsil etmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...