Sporla karnını dümdüz yapabilen var mı?

Karın kasları sıkılaşması

sporla karınını dümdüz yapabilen varmı acaba varsa hangi hareketle oldu bu

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• sana çok pratik bir yol, kendim buldum.. test ettim başarılı..

Yolda yürürken karın kaslarını gererek yürüyorsun. aklından ellerinde ağır birşeyler var gibi düşün mesela. daha ilk adımlarda karın kaslarının nasıl ısındığını kendin göreceksin.. olayı standarta bağlarsan spor için zaman ayırmak gibi derdin kalmayacak alışverişe gezmeye okula işe giderken spor.. Adım aterkende geniş adımlar atarsan basenlerde şekle girer...

her gün 10 dk yap. 1 haftada farkı görürsün 2 haftada 2 beden incelir...

buna yarım mekik eklersen süper olur fakat BİR PÜF NOKTASI VAR.

Sırtını kaldırırken ellerin kafanı eğmeyecek, yani boynun düz duracak ensen ellerini geri zorlayacak..

o zaman tam mekikten daha zor oluyor ve günde 10 tane ile başla her gün 1 artır..

0|0
    0|0
    • germekten kastınız karın kaslarını sıkmak mı

• evet sıkmak. örneğin 5 lt lik bir suyu elinizle havaya kaldırırken karın kaslarınızın gerildiğini yani çalıştığını sertleştiğini görürsünüz..

SİZ BUNU O SUYU KALDIRMADAN, KALDIRIYOR MUŞ GİBİ YAPARAK KALDIRIYOR GİBİ DÜŞÜNEREK deneyceksiniz

Erkekler Ne Diyor 18

• ters mekik çek, dümdüz sırtüstü uzan ayaklarını kaldırıp indir. daha etkili olması için kalçan yukarda olsun mümkünse otur, ayakların daha aşğıda olsun.

daha hızlı sonuç almak istersen ayak ağırlıkları var 1 er kiloluk ayaklarına bağla

onlarla kaldır indir 2 3 ayda aç karnına yaptığında üstteki 2 baklavan hazırdır.

ortadakilerde ufaktan görünmeye başlar.

bir de bük bük aleti kullan o da etkilidir

0|0
    0|0
  • Ben yapabildim :=) 1,75 boy, 78 kiloydum yazın spor yaptım ve 8 kilo verdim. Göbeğimi tamamen erittim.(spor aletleri vs. hiç bir yere gitmeden)

Formül : 2 günde bir 50 km bisiklet süreceksin, yine iki günde bir 6-7 km hafif tempoda koşacaksın. Kilo en güzel böyle verilir, karnı eritmek yağdan kurtulman için jelatin ile karın bölgeni sımsıkı sar ve o şekilde düz koşunu yap. Terlediğinde karın bölgendeki jelatin altındaki derinin renginin yağ olduğunu göreceksin :=)

0|0
    0|0
  • Vucut yag oranı ile alakali mekik sadece oradski kaslari guclendirir diyet ve spor yapacaksın sade karinda diger yerlerde hic yag yok diyorsan kortizon dandir duzenli uyuyacan yag oranın yüzde 15 altı olunca istedigin vucuda kavusursun

1|0
    0|0
  • Yere uzan dizlerini hafif kır ellerini ileri uzat yarım mekik cek sabah yatagında uyandıgında bu pozizyonda 5 mekik çek , birkaç günde bir arttırarak bir iki aya kalmaz gözle görülür azalma farkediceksin

Not: sakın fazla yapıyım deme mide agrısından dakikalarca kıvranırsın. ve aç karna olması gerekli

0|0
    0|0
  • karın gerdirme hareketlerini tavsiye ederim..

1|0
    0|0
  • link

Hepsi videoyla gösterilmiş..İçinden 3 tanesini seç.Her birini 11 defadan 3 set yap, 3 ay sonra farkı göreceksin.33 tanesini aynı çeksem de aynı olur deme, olmaz.Düzenli çalış, haftada 4 gün yapsan yeter.

0|0
    0|1
  • sadece sporla 10 senede yapamazsın

0|0
    0|0
    • neden?

• herkes yaparsın demış aşağıda ama yapamassın. uyku duzenı %40 duzenlı beslenme %40 kalan %20 de spor.

• karın kaslarının çıkması için mekikten önce yağları eritmen gerekir..

bununda tek yolu kardiyodur..

yağ varsa 5000 mekik çek gö rün mez.

0|0
    0|0
  • mekikten başkası yalan,

0|0
    0|0
  • Mekik çekmen gerek

0|0
    0|1
  • ayva gobek cok tatlı duruyor dumduz gobek guzel degıl...

0|0
    0|0
  • mekikle olur ancak

0|0
    0|0
  • Mekik bisiklet kosu bandi birde mideni tutu an tabiiiii

0|0
    0|0
  • doğum yapmadınsa olur doğum yaptınsa yandın

0|0
    0|0
  • yarım mekik garanti veririm... nasıl garanti vereceksem attım işte

0|0
    0|0
  • mekik çek..

0|0
    0|0
  • günde 200 tane mekik çek 2 ayda bomba gibi olursun...

0|0
    0|1
  • benim hiç olmadı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Günde 200 mekikle halledersin bunu birde handırt yap ama o çok zor ...

0|1
    0|0
    • yarım mekik olandan dimi tam olanı zor

• :/ ne güzel işte..gerçi bayanlar nedense kas istemiyor fit olayım yeter diyorlar..ama kasta iyidir yaa tabi bu kadar abartı olmadığı sürece link ((:

• yüzüne :/ yaa bu arada ben senin cevap da yer alan hunderd sözücüğünün farkına yeni varıyorum :/ neden bilmiyorum ama çokkkkkkk yorgun olduğumdan olsa gerek " Günde 200 mekikle halledersin bunu " dan sonrasını okumamıştım.. pardon..

• mekikle dümdüzzzzzzzzzz

0|0
    0|0
Yükleniyor...