Bir erkeğin size eskisi gibi ilgili olması için ne yaparsınız?

Arkadaşlar sevgiliniz bazı kafasındaki sorulardan dolayı sizinle artık eskisi gibi ilgilenmiyor tekrar bu ilgiyi kazanmak için ne yaparsınız ?

İlgilenirmisiniz tatli dilli olup şirinlikmi yaparsınız yoksa sessizmi kalırsınız ?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• dik kafalı olmamalı karakterin düzgün olmalı he bir de fiziğin yerinde olmalı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir Erkeğin dikkatini cekmek istiyorsan sessiz olmamalısın.. Birkere Önce görünüşünle başla olaya..Boyat kestir.. farklı görün.. peşine biraz daha kadınlığını ön plana cıkar vamp ol ;) yani ciddi ciddi dikatini çek.. Onunla ilgilenme ;) yani suratızlıkta yapma bikere öz güvenını yukselt.. Emin ol noluyoruz olacaktır :D))

1|0
    0|1
  • O zaman bu görünen sebep asıl sebep başka canım

0|0
    0|0
  • Buna sebep ne ise onu ortadan kaldırırım.

0|0
    0|0
    • Ben açıklama yaptım ama o daha emin olmuş değil sanırım.

• Biraz sessiz kal belki düzelir eğer düzelmez ise çözümüne bakarsın.

0|0
    0|1
  • sende eskisi gibi olacaksın

0|1
    0|0
  • sabırla ona ilgi göster ve eski ilgisini geri kazan

0|1
    0|0
    • Ben ilgi gösteriyorum diye iyice kendini geri çekmez demi ?

• hayır herseyın br kırılma noktası vardır bu durumunda olacak ve o noktayı gectıkten sonra hersey ıstedıgın gıbı olacak

• hiçbir zaman eskisi gibi olmaz :))

0|0
    0|1
  • memeni göster

.

0|0
    0|1
  • eskisi değiştiyse eskisi gibi olmaz artık

0|0
    0|1
  • yapabilceklerin saglamaz bunu o bunu isterse zaten olur istemezse de kendini uzme

0|0
    0|1
    • Orası öylede nasıl davranırsın yani bu süreçte ?

• Bende ondan korkuyorum zaten :)

• izlemen gereken bazı yollar var senin işte onları izle. not : ben iliskide taktige karsıyımdır bu baska ama. :)

• fiziğimi kullanırdım

0|0
    0|0
  • o zaman sende eskisi gibi olacaksın.. kimse durduk yere değişmez.. ilişki tek taraflı değil sadece sen mutlu olma aynı zamanda karşındakinide mutlu et.. çok umursamaz olsa herseye trip atıp her şeyde haklı olma.. dengelemeyi öğren düzelir emin ol.. bende aynı durumu yaşıyorum.. ama dediklerimin yarısını yapsa herşey normale dönecek belkide.. özür dilemekten aciz olmayın birini kırdığınızda.. ne diyim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• eğer ona değer verdiğini gösterirsen,sevgini esirgemesen oda sana karşığını verir zaten

0|1
    0|0
  • Zamana bırakman en dogrusu sonuçta kaçan hep kovalanmıştır(malesef) bunu ona yaşatma kendini bi halt sanmasın..Sen kendi çizgini bozma o dönerse zaten seni istedigi için döner..

0|0
    0|1
  • bu çok zor bir durum canım. çünkü dikkati bir kez olsun dağılmışsa zor toplanır. imkansız değil güven problemi değilse eğer.

0|0
    0|0
  • ben onunla ilgilenirim

0|1
    0|0
  • Neden onun için uğraşasn ki eskisi gibi değilse değişmiştir sessiz kal gittiği yere kadar gitsin durumun kötüye gittiğini fark edince sewiyosa seni düzelecektir.. Sevmiyorsa da malum ..

0|0
    0|1
  • Kafasındaki sorular... ?

0|0
    0|0
  • Kelin ilacı olsa kendi başına sürer .

0|0
    0|0
  • ben olsam acıklamamı yapardm snrada sessız kalmayı tercıh ederdm dger turlu sıkılıyo bu erkekler

0|0
    0|1
Yükleniyor...