Bır kadın nasıl saygınızı kazanır?

Bı kadın nasıl saygınızı kazanır ?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Önce zeka. Fakat tipik zekiyim diye her şeye atlayan, her şeyin en iyisini ben bilirim havalarında olmayan, akıl veren değil gerektiğinde yönlendirebilmeyi bilen ve destek çıkabilen bir zeka. Az kadında vardır.

Duruş önemlidir benim için. Memesiyle değil onuruyla dik durabilen. (meme şart yanlış anlaşılmasın :) )

Var daha bir şeyler, bu kadar yazayım.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hanım hanımcık olarak.

0|0
    0|0
  • karakteriyle efendi giyimiyle bakımlı ve sade oluşuyla

0|0
    0|0
  • aklıyla-beynıyle- davranıslarıyla-konusmalarıyla benı etkılemesıyle- bana verdıgı frekansla-ondan ogrenebılecek bırseylerımın olma ıhtımalıyle

0|1
    0|0
  • Söylediği sözün arkasında duran kişi ister bayan ister erkek başımın tacıdır.Not:Bir annenin çocuğu için uğraşması saygıdan da ötedir.

0|0
    0|0
  • önce kadın olduğu için kazanmıştır sonra konuşmasıyla kaybeder .

0|0
    0|0
  • söylediklerimi tam anlamıyla dinlemeli ve üzerine kendi fikirlerini catıssada söyleyebilmeli bu bazı erkekleri kızdıracak birseydir ama gunun sonunda senin dusuncelerin kulagında yankılanır ve saygısını kazanırsın kızsa bile sen bunu goze alan kişisindir.. fikrinin onemi bile kalmaz bazen.

0|0
    0|0
  • Büyüklerine saygılı, çevresine yardımsever ve anlayışlıysa tamamdır... Saygı ve hürmetlerimi sunarım kendisine :)

0|0
    0|0
  • iş hayatına başlayarak epey bi saygı kazanır. hatta bunun için saygın bi iş yapmasına da gerek yok. çalışsın, sabah evden çıkıp işe gitsin yeter

0|0
    0|0
  • 1. Bakımlı olmasıyla

2. Zekasıyla

3. Bana olan davranışlarıyla

4. Uslubu ve karakteriyle

0|0
    0|0
  • Benim ağzımdan çıkan her lafa riayet etmesi kesinlikle benim saygımı kazandı demektir. Hal ve hareketleride önemli tabiki.. Kesinlikle sesini yükseltmeyecek..

0|0
    0|0
  • Koyun gibi toplum baskısına göre değilde kendi kişiliğine göre hareket ettiğini anlarsam çok pis saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • hersey guvende bitiyor sana guvenıyorsa hem sever hemde gozunde saygın yuksek olur...

0|0
    0|0
  • bana karşı dürüst ise ve bana güveniyosa saygımı kazanır...

0|0
    0|0
  • o insan hamurunda varsa vardır yoksa yoktur sonradan öğrenilen birşey değildir

0|0
    0|0
  • HAyırlısı be gülüm ::)) ağır başlı olarak

0|0
    0|0
  • iyi ahlaklı temiz

dürüst efendi

namuslu ise

benim gözümde saygındır

0|0
    0|0
  • çeşme yaptır

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ağırbaşlılığı -dürüstlüğü - güvenilirliliği

0|1
    1|0
  • ağızdan çıkanı kulak duyacak,hele helede kim olursa olsun yüksek sesle konuşmaya karşıyım,birde bence bazı kadınlar çok konuşuyoya öyle olmaması gerekli,varsa sorun nanlatmalı ve fikir almalıdır

0|0
    0|0
  • benim gibi olursa...

0|0
    3|0
  • bu toplumda mı buna inanmıyorum saygı kazanmak...

1|0
    0|0
  • Melek kanatlarımla O:) :p

0|0
    1|0
Yükleniyor...