Galatasaray transfer döneminde kimlerle ilgileniyor?

Son 1 aydır hiç takip etmiyorum haberleri falan internetten baktımda baya iyi sallamışlar Kaka,Sneijder,Diego,Carlinhos,Robben,Demba Ba,Asley Cole Kolo Toure,Serdar Taşçı,Serdar Aziz,Kerim Frei,Nuri Şahin bu nedir arkadaş bilgisi olan varsa söyleyebilirmi kimlerle ilgileniyor Galatasaray kimleri alacak?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bende anlamadım, resmi bir açıklama yok, yahu şimdi pazarda alınabilecek belli bir kariyerdeki futbolcu sayısı az, doğal olarak gizli tutuyorlar, biliyorsun menajer futbolcuyu sana değil her takıma öneriyor. Stoch olayı mesela biz aldık derken fener aldı...iyiki de aldı, o başka.

E resmi bir sonuç olmayınca basında yazacak yani. İşleri o. Hergün o 20 sayfa gazete dolacak.

0|1
    0|1
    • aynen, gazeteler böyle satıyor. Bir Beşiktaş'lı olarak bu sene o konuda kafam rahat :D

Yalan haber çıkma olasılığı bile yok, ama böyle de takım daha iyi ruh var yıllardır beklediğim politikayı uygulamaya başladılar iyi de oldu.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaka'nın felan geceğini sanmıyorum. En azından NuriŞAHİN iyiydi. Ama Nuri, avrupa takımlarında kalmayı düşünüyorum demişti.

1|0
    0|1
  • Bence ;

Kaka,Kerim Frei , Nuri şahin diğerleri biraz zor gibi

1|1
    0|1
    • kaka imkansz gbi.. adam brak galatasarayı türkiyeye gelmeyi kendine hakaret sayıyomuş :S

• Galatasaray Taraftarym sonuçta :)

• Dem Baba Chelseada ayakkabasını bile alamayız artık gerçi bizim beceriksiz yönetim kimseyi alamaz

Erkekler Ne Diyor 6

• Bernard,Carlinhos,Ömer Toprak asıl hedefler.Nuri Şahin,Alper Potuk,Diego Ribas ise plase

2|2
    0|1
  • bu roben bizim bildiğimiz roben mi:D

0|0
    0|0
    • Fotomaça göre Galatasaraya geliyormuş yalana bak

• ispanyadan arkadaşım aradı dün gece etoo bitmiş :DD

• Aralarından serdar taşçı, serdar aziz, kerim frei az da olsa mantıklı geliyor. Millet yazıyor işte kimin tutarsa ilk biz duyurduk çabasındalar:) Arjen Robben'i de unutma:D Utanmasalar messiyi fener ronaldoyu galatasaray istiyor yazacaklar:D

1|1
    0|1
  • Kaka, Robben haberleri yapılır, taraftarın gazı alınır en son Serdar Aziz'i alıp transfer sezonunu kapatır gibime geliyor :/

1|0
    0|1
    • bu haberleri yönetim sızdırmıyor ki, basın uyduruyor. Kakayı isterim dedi terim, başkan da alamayız dedi konu kapandı, ama bunu yazma onu yazma neyazacak gazeteler. ha keza ziegler, trabzon bjk haberleri, yazacak mevzyu yokki.

• serdar aziz diego veya sneijder ve carlinhos gerisi hikaye alınırsa bu 3 ü

1|1
    0|1
  • Kaka

Snejder

Robben (insaf be kardeşim!)

Demba Ba ücret olarak alınabilir ama talibi çok o yüzden gelmez

Ashley Cole

Bunlar gelmez G.Saraya

0|0
    0|1
Yükleniyor...