Ne yaparak özür diletebilirim? Önyargılarınızı atın bir kenara öyle buyurun okumaya...

Arkadaşlar birini sevdim, biz olmak için uğraştım. Sevdiğimi söyledikten sonra bildiğiniz kaçtı kovalayan oldum ben.. Hoşuna gitse de kaçıyor. Ben hem karakter olarak hemde tıp olarak parmakla gösterilcek bir insanım onun dışında bir çok talibim var bi o... Bana yapmadığı hakaret kalmadı, beynine sokuyum gibi bir kelime kullanmsti ne beyin koydu be kalp. Öyle kişiliksiz bir kişiye aşık olamam olsa olsa takıntıdır bu..

Gel gelelim asıl meseleye. Onu pişman etmek istiyorum. Çevresinde zaten pek seveni yok artıst ukala biri. Bir gün pişman olsun gelsin bana pişmanım affet beni diye yalvarsın istiyorum tek temennim bu benim ağladığım kadar gözünden yaş gelsin.

İş işten geçmiş boşver.. Sorunlusun.. Bu hala unutmadığı gösterir gibi yorumlarınızı kendinize saklayın adam gibi yardım edin çok ihtiyacım var. Onu ne yaparak özür diletebilirim ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Nedense bazı ilişkilerde her zaman sevdiğini ilk itiraf eden kaybeden taraf oluyor ilginçtir. Bu tür ilişkilerde itiraf sonrasını kaçma kovalama, sürünme süründürme, kaprisler nazlar gibi saçma olaylar takip ediyor. Hatta abartıp nitelikli beyinlere sokarak küçücük ve niteliksiz beyinlerini geliştirebilecekleri düşüncesine kadar uzanabiliyor. Ben bu ilişkileri anlık aşkımsı duygular uğruna niteliksiz insanlarla niteliksiz ilişkiler kurma çabası diye adlandırıyorum. Bu tür yaratıklardan intikam alma düşüncesi bile kaliteyi düşürür düşüncesindeyim ama yapılacak en güzel şey o insanın var olmadığını düşünüp onu da buna inandırmaktır :) (zor değil inan). Yokmuş gibi davran, hayatından onun olduğu anları sil, senin üstünden prim yapmasına izin verme, konuşmalarında " ha o'mu hıh basit bir hataydı her insan hata yapar diye geçiştir. Sıradan bir insanmış gibi davran, senin için özel olmadığını göster ona ve herkese, hayatındaki yerini sıradanlaştır.

0|0
    0|0
    • Yargılamadan cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim tartışmasız en iyi cevap .

Erkekler Ne Diyor 11

• Böyle olaylar oluyor.. Sen herşeyini feda ediyrsun ve o affettikçe seni mal yerine koyuyor resmen.. Düzelmesi için uğraşıyorsun ve uğraştıkça batıyorsun..

Taki gerçekleri görüp "Ben kendimi bu hale nasıl soktum" diyene kadar...

PEKİ NE YAPMALI ?

İnan bana intikam almaya çalıştıkça daha zor duruma düşersin çünkü bu türlerde sen vurdukça üstüne bol bol pislik sıçrar.

1- onunla tüm iletişimini keseceksin

2- La havle çekip "Allahım bu kişiyi sana havale ediyrum" diye dua edeceksin... Kısa sürede bin beter hale düşer.

3- En büyük intikam "Mutlu olmaktır" sen kendini mutlu edecek yollar bulacaksın. ille yeni biri olması gerekmez..bay ve bayan arkadaşların sosyal faaliyler vb..

4- Asla ve asla affetmeyeceksin çünkü sen iletişimi kestiğinde sana ulaşmaya çalışacak ve sen affettikçe yeniden canını yakacak...

BİLİYORUM, ONU YOK SAYMAK VE AKLINDAN ÇIKARIP HAYATA DEVAM ETMEK ÇOK ZOR.. İNTİKAM İÇİN ÇILDIRIRKEN UNUTAMAZSIN..

ama tek yol bu..

Bir vazonun içindeki elmayı elinle almaya kalkarsan elin vazodan çıkmaz uğraştıkça sıkışır.. elmayı bırakmadan vazodan çıkmaz...

SEN ELMAYI BIRAK GİTSİN. O BELASINI BULACAK!..

0|0
    0|0
  • Sen diyosun ki nasihat weya fikirinizi belirtmeyin sadece benden özür dilesin pişman olsun oyle bişey söyleyinki demişsin nasıl olacak bu? Öyle bi yetenegimiz olsa kitabını yazar google amcayawerir butun insanlığa yararlı olurdum :) Ögrenirsen nasıl yapacagını haber werde bilgimiz olsun bizde ogrenelim tamam? ;) (Sana şunu soyleyeyim Deli gibi aşık olsam bana kötü dawranıyosa hiç S... k ... m de olmaz sallarım giderim kötr topal beni adam gibi sewecek biri ile olurum bilmem anlatabildim mi? )

2|0
    0|0
  • Türkiye'yi de, onların tüm isteklererini yerine getirince Avrupa Birliği'ne alacaklar.

0|0
    0|0
  • Gururu en üst seviyede ise onu ayaklar altına alıp özür dilemez.Aşk ta gurur yok denir ya hani ortada aşk yoksa gurur baş gösterir,buda bu meseleye örnek,aşk tek taraflı olmaz 1 değilse kalpler gurur baş gösterince ne özür dilenir ne dilettirilir.Allah a havale et,kendi yolunu çiz ondan gayrı olan.

0|0
    0|0
  • eğer haksızlık yapmışsam özür dilerim, onun dışında hayır. dilemiyorsa diletemezsin

0|0
    0|0
  • ıntıkam alamazsın ha ıllada almak ıstıyorsan 3 ay onu gorme sabret ve oyle al ıntıkamını..lakın 3 ay boyunca devamlı plan yap bos gecırme.

0|0
    0|0
  • sana yalvarana degıl senı hakater edene kosuyorsunda ondan boyle oluyor sızın gıbı tıplere hıc acımıyorum cunku yaptgınızı buluyorsunuz.

0|0
    0|0
  • boşver gitsin allahından bulsun bir tarafı kalkmış insan takliti yapanlarla uğraşılmaz baksana burada bile insan takliti yapan mahluklar var.

0|0
    0|0
  • sen onu hala seviyosun, intikammış geç bunları,"Ben hem karakter olarak hemde tıp olarak parmakla gösterilcek bir insanım onun dışında bir çok talibim var bi o."" bu nedemek ya ne kadar kendini beğenmiş bişeysin

0|0
    0|0
  • Senin ve onun eğitim durumlarınız ne?

0|0
    0|0
  • deneme için yazıyorum sadece kusura bakmayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapabileceğin en iyi şey bana kalırsa onu kendi haline bırak, ne hali varsa görsün. Umursama ama önce hırstan kurtulmalısın. Sana çektirdiği acı nedeniyle hırs yapmışsın. Yaşadın ve bitti, belki de bu yaşadıkların seni çok daha güzel ve sağülam bir ilişkiye hazırladı, olgunlaştırdı. Seni umursamayan bir insan zaten ne yaparsan yap pişman olmayacaktır. Pişman olsun diye hırs yapıp gözüne bir şeyler sokmaya çalışmak seni küçültür ki sen öyle konuma gelecek bir insan değilsin, bunu hissediyorum. Sessizce çık hayatından, kendine yeni bir sayfa aç. Ona vereceğin en güzel ceza 'mutluluğun' olsun...

0|0
    0|0
    • En iyi cevabımı seçmeseydim kesinlkle bunu yapardım :) Teşekkür ederim sağolun sonusz ++++++

• Tamam çok sağol ablacım :)

• Rica ederim :) Çok bunalırsan yazabilirsin yine...

• ay ayni durumdayim :( onu sevdigimi anlayinca kacti benden oysa beni gorunce eli ayagi birbirine dolaniyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...