24 saat sonra öleceğini bilsen bugün ne yapardın?

evet biliyorum herkes neredeyse bu soruyla bi yerlerde karşılaşmıştır peki siz sevdiklerinize söylemek istediklerinizi mi dile getirirdiniz? sessizce ne yaşadım diye mi düşünür yoksa bütün hayatı boyunca yaptıkları yanlışlardan dolayı dua mı ederdiniz...

Güncellemeler:
ne yapmak istiyorsanız geç kalmadan herşeyi gerçekleştirmeniz dileğiyle arkadaşlar teşekkür ederim cevaplar için..

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Çok enteresandır ki Dünya üzerinde öleceğini bilip te, hiç ölmeyecekmiş gibi yaşayan tek canlı İnsandır.

Kainatın Efendisinin dünya üzerindeki misafirliği bittiği zaman Azrail A.s. musade alarak içeri girmiş ve Ya RasulAllah Mevlamın selamı var Ruhunu teslim almaya geldim miüsaaden olursa, yok olmazsa dönüp geri gideceğim Rabbimizin emri böyledir demiştir.

Allah dostları dünyada rızıklarının tamamlandığını bilirler. Emanet teslim alınmaya geldiğinde haberdar olurlar.

Keşke bizede böyle bir imkan sunulsa da Tövbeyi Nasuh üzere tövbe edip Rabbimize ruhumuzu teslim etsek..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• en sevdiğim şeyleri yaparım

1|0
    0|0
  • Artık her şey için çok geç olduğu için önce inancım gereği dua ederdim.Hemen bulabildiğim yere gücüm yettiği kadar ağaç dikerdim.Tüm sevdiklerimle bir şekilde mutlaka vedalaşırdım.o an gördüğüm son zor durumda darda kalmış bir kaç kişiye maddi yardımda bulunurdum.

1|0
    0|0
  • Sevdiğimi haykırırdım yüzüne hem de son dakika, gözlerinin içine bakarken bitmesi için hayatın

1|0
    0|0
  • en güzeli namaz kılmak bence..hiç belli olmaz son anda tövbe edersin kabul oluverir yada dua edersin kabul oluverir belli olmaz..

1|0
    0|0
  • anı yaşamaya devam kızan sıradan birgün olur benim için:)

2|0
    0|0
    • sıradan mııı anammm yarın yoksun normal olmazdım yaa laa ben:)

• tefeciden almam geride kalanlara yazık anasını ağlatırlar adamın::)

• olsun be biz ölmüşüz çok mu boşver geride kalanları:D:D 1 milyonla 1 günü gün eder çekip gideriz işte dünyadan:D

• sadece o yetmez içten okumak inanmak lazım

0|0
    0|0
  • bir dua var 33 er kez okuyunca tertemiz oluyorsun onu okurdum

0|0
    0|0
    • oku tabii ama ibadet etmezdi kimse değil mi tertemiz olunca o duayı 33 kez okurlardı

• tüm tanıdıklarımla helalleşirdim

1|0
    0|0
  • Bütün gün oruç tutar son nefesıme kadar orucumu bozmazdım.. Sadece ailemden helallik alırdım

1|0
    0|0
  • boğaz köprüsüne gider atlardım manzaralı ölüm yaşıyım

ve kendi ölümümü kendimm belirliyim

1|0
    0|0
  • viski şart

puro

çeşitli ırklardan oluşturulmuş bomba gibi bir gece

sonra duşumu alır yatarım

0|0
    0|0
  • Bol bol tevbe eder kimseye söylemeden sessizce ölümü beklerdim.

1|0
    1|0
  • hazırlık yapardım öteki dünya içinn tabi ki.. kabul görürsee

0|0
    0|0
  • seni bulmaya çalışırdım bebeğim:))offff şaka be oturur kitap okurdum

0|0
    0|0
  • Orası bende kalsın 24 saate bir çok şey yaparım...

0|0
    0|0
  • kıyameti indiririm dünyaya nasıl olsa ne yaparsam yapayım her suçun cezası 24 saat ;)

0|0
    0|0
  • insanda bir şey yapaçak hal kalmaz :)

0|0
    0|0
  • Alayınıza küfür ederdim

0|0
    1|0
    • bizde sana karşılık vermezdik ölcek o yüzden bunları yapıyor diip hoş karşılardık sıkıntı yapma..

• tatlım kırıldın hemen sende tamam özür dilerim gülün yanında bi poşette cingan çikolatası tamam hadi barıştıkmı :)))

• ÇİKOLATA HIMMM :)

Kızlar Ne Diyor 8

• güzel bi vasiyet yzardımm.. arkamdan ceviz hevalsı yapmalarını beni dedemein yanına gömmelerini filan dile getirirdim.. organlarımı bağışlardım hemen... sonra güzelce temzilenip paklanıp camide namaz kılardım. elimdeki paranın hepsini yoksullara dağıtırım... bi banka oturup denizi seyrederk ölürdüm.. flimm gibi oldu he .DD

1|0
    0|0
  • Yok canım daha da arabeskleştirmeye gerek yok ne istiyorsam onu yapar güle eğlene giderdim ...

1|0
    0|0
  • valla ilk insanın aklına ibadet geliyo ama oyun gibi olur oda yaa,son anda seceye gitmek,bütün ömür boyunca nerdeydin dicek Alah bizde KS deydikmi dicez yandık:(

1|0
    0|0
  • Bi mektup yazardım. Son gecemi abime sarılarak geçirirdim. Sabahta herkesten önce kalkıp uzaklaşırdım..

1|0
    0|0
  • Sevdiklerimin yaninda olurdum

1|0
    0|0
  • ait olduğum yere giderdim :))

1|0
    0|0
  • İbadet ve tövbe ederdim.

1|0
    0|0
  • herkesle helalleşmek en mantıklısı ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...