Hayatınızda vazgeçilmeziniz olan olmazsa olmazınız ne ya da neler?

her insanın mutlaka vardır vazgeçilmez olan bişeyleri acaba ne o vazgeçilmezlerimiz ve niçin vazgeçemiyoruz.?..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bilmemki,öyle kendimi vazgeçilmeszim gördüğüm birşeyim yok,he yaşamayı seviyorum o ayrı ama başka türlü bakınca bilmiyorum

0|0
    0|0
    • hadi ama mutlaka vardır ya :)

• orası öyle o ayrı :)aklımı karıştırma şimdi:)

• :)))

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben böyle bir şeye ınanmıyorum. İnananlarda aldatıyorlar kendını. Hiç kımse vazgeçilmez değildir. İnsanlar tektir tek ölürler sadece hayatın aldatması

0|0
    0|0
    • dini mesela kişinin vazgeclmezidir yada evladı vazgeclmezidir ya da ailesinden vaz gecemez ya da daha baska seyler ama insanın vazgecemediği bi şeyleri mutlaka vardır .. tabii her görüşe saygı esasımızdır :)

• benm vazgecılmezım bnden vazgeçmez asla ve kat iyyen :)

• iyi bakalım :)

• esim olmazsa olmazim:-) onsuz bir hayat dusunemiyorum...

0|0
    0|0
  • Köpeğim. Çünkü bu hayatta tek o sadık kaldı bana.. İnsanlardan daha iyi.

0|0
    0|0
    • en iyi dinleyiciler demi ne anlatsan neyını soylesen dınlıyorlar ve asla sırrını soylemıyorlar :)

• öyle düşünme :/

• alırsam da biraz havaların ısnmasına yakın almak en iisi herhalde :)

• soğan, sarımsak

0|0
    0|0
  • Aşırı sinirimden defalarca vazgeçmeye kalktım ama olmuyor.

0|0
    0|0
    • belki vazgeçememe sebebin hayatındakılerdır belkide hayatının dısında kalan şeylerdir:) bıraz felsefik oldu ama idare ediver :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim özgürlüğüm benim için olmazsa olmaz bu hayattaki tek vazgeçilmezim dir. Bunda da son derece samimiyim. Kısıtlandığımı hissedersem deliye dönüyorum.

0|0
    0|0
  • yaşamaktan asla vaz geçmem seviyorum yaşamayı

0|0
    0|0
    • bı gün o senden vazgeçek ama tabii madddi olarak :) ruh bak, sonuçta :)

• zaten ondan sonrası yokki benden o vazgecerse gideceğimyerde yeniden başlarım ortam neyse ona göre davranırım yaşamak güzel

Yükleniyor...