Yaptığınız veya duyduğunuz sürprizleri paylaşır mısınız?

Arkadaşınıza sevgilinize kardeşinize ne tür sürprizler yaptınız?

Yazın da örnek alalım :)

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• arkadaş sevgilisine yapmıştı üniversite de çocuğun evine gitti odasını iple sarkıtığı balonlarla kapladı her balonu patlatınca da bazısında yazı bazısında bi sürü süslü kağıtlar çıkıyordu

tavanın yatağın üstü olan kısmına da gece karanlıkta parlayan şeylerden almıştı onlarasa keçeli kaalemle seni seviyorum yazmıştı.çok hoş bi süpriz olmuştu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• eski sevgilimin doğum gününde cafeye götürmüştüm.tabi cafedeki herkesle konuştum.otururken hepsi bianda alkışlayarak nice yıllara diye bağırdı.arkadan balonlar filan.. :)

1|0
    0|1
  • Ramazanda iftar oncesi keske lahmac olsaydi diye konustuk bir arkadas kalkti 500m gitti yaptirip geldi super surpriz oldu yaninda soganla limonda getirmisti yani sevincten aglamamak icin kendimizi zor tuttuk ornek al arakadaslik oyle bisey :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Arkadaş bir akşam üstü telefon açtı büyük bir sevinçle .. hayırdır dedim ,sana çok büyü süprizim var öyle böyle değil hazır ol .Alla alla ne olaki dedim .Akşam evde gördük süprizi ama ne heyecan yapmıştım şerefsiz tek taş alacak diye bekliyorum .Ama o ne yapmışş itimin tüylerini traş ettirmiş ,yazık köpek komplekse girmişti ...

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşımın doğum gününde sevgilisi saat tam onikide tüm arkadaşlarına ahmet seni çok seviyor iyki doğdun iyki varsın hep yanında kal .. diye mesaj attırmıştı ve tam onikide havayi fişek patlatmıştı evinin önünde doğum günü geceside başbaşa yemeğe çıkmışlardı ve 22 adet gül ile bir melek kolyesi almıştı . arkadaşım çok mutlu olmuştu :)

0|0
    0|0
  • ben degilde, arkadasima sevgilisi cok güzel bi süpriz yapti..

arkadasim bi aylik dil egitimi icin yurtdisina gitti ve sevgilisi ona döndügünde odasini kalp seklindeki balonlarla donatti, ona en iyi arklariyla süpriz bi yemek ayarladi falan.. Cok tatli bi süprizdi ^^

0|0
    0|0
  • Ben sevgilime hiç süpriz yapmadım, sevmez o öyle şeylerı.

Sadece evınde bazen kücük notlar bırakiyorum, pantalonların cebınde, buzdolabında, havluların arasında, falan filan. Üstünde aşk sözler. Çok hoşuna gidiyor :)

Bu süpriz sayılırmı bilemem :)

0|0
    0|0
  • kimse süpriz yapmadı bana :(

0|0
    0|0
  • doğum günümden birkaç gün önce evi süslemek istediğimi anneme söyledim annem gerek yok demişti :D zaten doğum gününü kutlamıycaz artık demişti baya bozulmuştum sinir olmuştum adeta neyse doğum günüm geldi ben kutlamıycaz sanıyodum evde hiç doğum günüm varmış gibi bir hareketlilik yoktu zaten ben odama gittim uzun bir süre çıkmadım sonra salona geldim herkes gelmişti salonu süslemişlerdi masadada pasta ve hediyeleri vardı o an çok mutlu olmuştum o süslerden bir tanesini hala saklıyorum :))

0|0
    0|0
  • Hayatımda şuana kadar bir kere süpriz yaptım onuda elime yüzüme bulaştırdım hiç beceremem genelde süprizler hep kendimle ilgilidir... Civcivleri çok seviyordu bende aksine hiç sevmem süpriz olsun dedim civciv aldım iki tane neyse adamda benim anlamadığımı görünce civcivin bir tanesini hasta vermiş getirdim çok sevindi beyfendi.. Neyse sevdi felan sabah kalktık civcivin bir tanesi ölmüşdü. Hala dilindedir civcivi öldürdün der durur..Diğerinide o gün götürdüm..:=)))

0|0
    0|0
  • o sıralar telefonum vardı

onu aradım gelsene yanıma sana bir hediyem var dedim

baktım çığlık atıyor

tamam tamam dedi

galiba yanlış anlamış garibime çok büyük bir hayal kırıklıgı yaşattım :))

bu arada hediyem kalpli kutunun içinde çikolatalar kendi ellerimle yedirdim ona treyley aman treyleyyy tirilililiiiiii...

0|0
    0|0
Yükleniyor...