Misafir sitesinden kızları evimde misafir ediyorum pasaportlarının fotokopisini çekiyorum, alınıyorlar mıdır?

Couchsurfing diye bir misafir sitesinden bedavaya kızları evimde misafir ediyorum güvenlik için pasaportlarının fotokopisini çekiyorum, alınıyorlarmıdır? Alınmamaları için ne söyleyebilirim?

Güncellemeler:
Soruyu yanlislikla cinsellikten katagorisinde sordum bir zahmet "diger" katatorisine tasirmisiniz veyahutta sorumu silin yeniden sorayim

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi kim bilir kaç kişi google da yazdığın siteyi aratıyordur :)

0|2
    0|0
    • bende zaten onun için korktum zaten bu sitenin istanbul kolunda çok fazla erkek var Istanbula giden kizlari misafir ediyorum diyorlarki Istanbulda açik istek gönderince 200'den fazla erkek bizi evine davet etmek istiyor halbuki senin sehrinde kalcak bir yer bulmak için hiç kimse davet etmiyor biz yirtiniyoruz bulmak için diyorlar.

• hangi şehirdesin hacım

• Amsterdam

Kızlar Ne Diyor 1

• karın ne bu işten merak ettim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• reklam kokuyor bu paylaşım :)

0|1
    0|2
  • Otellerde bile pasaport kontrolu var.Tabiki sende yapacaksın güvenlik için.Alınmamaları gerek.

1|0
    0|0
  • bedava couch bulmuş yatıyorlar işte, ne alınacaklar. Lordlar kamarasının kızları değil ya bunlar birader
    olmadı bizim buradaki regülasyonlara göre almamız gerekiyor oteller de alıyor falan dersin.

0|0
    0|0
  • Alınacak birşey yok yoksa başkasını bulsunlar :D

0|0
    0|0
  • Alinmamalilar

0|0
    0|0
  • beğenmiyorlarsa çekip giderler bedavaya misafir oluyorlar sonuçta

0|0
    0|0
  • Extra bir şey söylemene gerek yok. Rica edersin, kafi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...