Gerçekten sevdi mi?

selam millet..çok sevdiğiniz biri var.iki yıl kadar çıktınız..ve ewlilik hayalleri kuruyonuz.onn için babanızla kavga ettiniz hatta babanız onun yüzünden şiizi ewlatlıktan reddetti ama siz ondan vazgeçmediniz.yani o kadar çok sewionuz ve ona çok güvenionuz..oda sizi çok sevio..yada size öyle gelio..aranızda söz yüzüğü bile takionuz...babanız hariç herkeslede tanıştırdınız...(anne kardeş dayı yenge teyz falan).yeri gelio aynı ewde kalionuz..yani karı koca gibisiniz sadece nikah yokgün.. gelio çok sevdiğiniz uğruna babanızı karşınıza aldığınız ona güvenip ew falan tutup içine eşyalarına kadar he şeyi aldığınız sevdiğiniz size soğuk davranmaya başlio..ve günn birinde size yalan söylüo..en sonn da ayrılionuz..siz yalan söylediğini anladığınız zaman intihar bile edionuz..oda size intihar etmenizi sebep gösterip ayrılio sizden ..siz intihar yüzünden ayrıldık sanionuz..ama bi ay kadar sonra öğrenionuz ki ayrılalı daha 2 hafta olmadan sewdiğiniz başkasıyla çıkmaya başlamış hatta aralarında söz yüzüğü takıp aileleri tanıştırmışlar..(soğuk davranmaya başladıktan bi hafta sonra ayrılionuz)arayıp soruonuz ayrılık sebebi olarak intihar ı göstermiştin..duydum ki başkası girmiş çoktan hayatına yüzük falan bile takmişn hani çok sewiodun beni nasıl yaptın bunu nasıl aldattın beni die..ben seni aldatmadım dio. e benden ayrılalı daha 2 hafta olmadan nasıl birini bu kadar çok sevip yüzük taktın diyonuz kem küm edio..başka bi gün yine arayıp soruonuz bu sefer de yüzüne bakamıodum senden önce başkasıylada birlikte oldum dio.falan filann.ben onu bilerek şenle çıktım çünkü seni çok sewdim namusum bildim ve benden öncesi de beni ilgilendirmez diorum o yine yüzüne bakamıom dio. e başkasıyla birlikte oldun geldin benimle de birlikte oldun yüzüme bakamion şimdi yüzük taktiğinn yüzüne nasıl bakion onn suçu ne diorum susuo..uzun lafın kısası bu kız beni gerçekten sewdimi az değil tam iki yıl beraberdik.yeri geldi beraber ağladık beraber güldük..onu ilk öptüüm de utancından kıpkırmızı olmuştu ama bana benim ilkim değilsin dedi..ilki olmasm yüzü neden kızarsın öptüğümde..onu geçtim ailemle tanıştırdım babamı karşıma aldım baba bn kimsenn duygularıyla oynayamm die sonuçta benim de kız kardeşim var dedim..onn ki çok sewmek mi oluo yoksa gönül eğlendirip dalga geçmek mi..şimdi 3 aydr başkasıyla çıkıo va yakında da düğünü varmışs

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten sevmiştir ama karakter problemleri tutarsızlıkları vardır ya da duygusal boşluğuna yarasına iyi niyetini merhem yapmıştır bunu bilemeyiz ancak yaşadığınız iyi kötü herşeyin bedelini ödeyen sen oluyorsun. Baban ile arandaki halledilebilir sen onun evladısın gençsin hata da yaparsın düşersin de hiçbir şey onunla arana mesafe koyamaz ilişkiniz normalse. Ancak bu bedeli ödemekte ısrarcı olma. Herkes tercihlerinden sorumlu. Onun ne yaptığı ne hissettiği önemli değil artık. Bir yol çizmiş gidiyor sen tüm hakkını hukukunu Allah'a havale etmeli ve de geleceğine yatırım yapmalısın bence. Elbette yüksek dozda temkinle birlikte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevmemiş insanı en çok üzende uğruna herşeyi göze aldığın insanın bi gün bunları haketmediğini görmek ve çevrenin haklı çıkması..

0|0
    0|0
  • istersen kendini kes...bu kiz seni sevmemis vede sevmez...nedenn arama..insanlar vefasiz...cok seven bunlarin 1% bile yapmaz ne sevmesi sen kenedeni öylemi kandiriyorsun:)

0|0
    0|0
  • gercekten üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • Gonul eglendırmıs çok böyleleri.

0|0
    0|0
  • ılkı evlendıgı çocuktur belkı... senın adına gercekten uzuldum haketmemıssın ... kımse haketmez bunu .. ama hayatının onun etrafında donmedıgını anlarsan sende yoluna bakabılırsın .

0|0
    0|0
  • amk kaşarmis üzgünüm ama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiç gitmeyecekmiş gibi sevenler, Hiç sevmemiş gibi gittiler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...