Yasin Öztekin Ronaldo"ya meydan okumuş?

Yasin Öztekin Ronaldo"ya meydan okumuş bakın neler demiş ben de GSliyim ama bu adam biraz fazla iddialı değil mi sizce de

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Meydan okumadı, ben ronaldoya karşı dortmundada oynadim dedi. Hemen bir meydan okuma olarak algiliyorsunuz. Adam cocukluktan beridir takio ettigim ornek aldigim birisi diyor... birde belki bende real madride gol atarim diyor. Hemen meydan okuma ondan sonra neden ulkemizden futbolcu cikmiyor. Sen kendi futbolcunu bos yere elestirirsen kacarlar tabi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ronaldoyla kıyaslama nerde ben göremedim hangi cümlesinde geçiyor? Ronaldoya karşı oynadım 5 yedik diyor bumu meydan okuma? Küçüklüğümden beri izlerim takip ettiğim oyuncu diyor bumu meydan okuma? Bu arada Ronaldo 30 Yasin 28 yaşındada hani 10 sene öncesine gitsek Yasin 18 Ronaldo 20 yaşında oluyor yani izleyebilir küçüklüğünden beri adamın Türkçesi iyi değil illa 5 10 yaşında izleyecek diye birşey yok gayet güzel açıklamalarda bulunmuş solda daha iyiyim diyor.

0|0
    1|0
  • 28 yaşındaki Yasin, 30 yaşında Ronaldo'yu nasık "küçüklüğünden beri" izliyor, beyin yamışması geçirdim

0|0
    0|1
  • Çok üzerine gitmeyin bu kadar :)

0|0
    0|0
  • Shdjskdndlsndkajfksjdjsjd biri su yasini sksjn a. mk

1|0
    0|0
  • Normal. Çünkü Galatasaray'da başarı yakalayan bir oyuncu hemen kendini Ronaldo ile kıyaslıyor. Örneğin Burak Yılmaz gibi :) Fatih Terim döneminde az yapmadı.

1|0
    0|1
  • fazla ego olmuş bu :D :D

1|0
    0|1
  • Şakasına söylemiş ama olsun yasin okuruz biz kazanırız maçı :D

0|0
    0|0
  • Kötü bisey dememis ya

0|0
    0|0
  • kafası iyi :D