Kızlar sevgiliniz yanınızdayken başkasını taciz ettiniz mi?

kızlar sevgiliniz yanınızdayken ona belli etmeden başkasını göz ile veya hareketleriniz ile taciz ettinizmi ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayir asla yapamam...

O suursuzlugu yapabilecek kizlar var... Malesef

Oyle kizlarda bir zahmet sevgili, nisanli, evli statusunden ciksin "Ortalik Malidir" kategorisine girsinler...

0|1
    0|0
    • ya onda haklısın ama yanında sevgilisi var yada erkek öyle zannediyo, öyle bir ortamda teşhir edip zor duruma düşürdü

• teşekkür ederim, ama bir şey itiraf edeyim, yüz çevirdim, dediğim gibi bir ara gidip geldikten sonra bütün çıplaklığı ile gösterdiğinden belkide onun için hemen yüz çevirdim kalkmak zorunda kaldım yoksa kötü şeyler olacaktı :)

• olgun davranmak zor oldu :)

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 4

• Bak usta helal sana merak edilecek konuyu sormussun ama sen bir türk erkegisin sevgilin yanında olacak bak Allah göstermesin birine yan yan bakacak kesik atacak sende bunu gördün eminim türk kanıdır bende oldgu gibi sendede vardır ben göreyim sevgilim değil yanımda sahip cıktgm bir bayan olsn isterse arkadasım o cesareti vermem hadi bulduda yaptı diyelim ozamanda Allah yarattı demem :)

1|0
    0|0
    • bunda haklısın aynen, yanımdaki bayan samimi bir arkadaşımdı o fark etmesin diye kalkamadım masadan ama az daha rezil olacaktım

• yanında sewgilisi warken beni öpen hatun tanıyorum :D sen neyi tartışıyon hala :D

yeminle yaşadım bunu :D ben bu çocuğu çok seviyorum yaa dedi öptü beni :D

0|0
    0|0
    • o da ilginç :) sen nasıl karşıladın öpülünce ? o durumda

• :D hehehe :D hoşuna gitti di mi :D darısı başına aga bi de sen yaşa :D hehehe

• aga beni öpen olmadı ama dediğim gibi son noktayı gösteren oldu öyle bir ortamda

• hacı bana defalarca oldu hatunun yanında sevgilisi var böyle yiycek sanki ... ben utanıyorum a.

0|0
    0|0
    • bu gerçekten çok oluyor, bir defasında çok zor duruma düşürdü beni

• SöVeSiM var İsYaNım VaR M.K hani bir şekiller ya :D hacu onun sevgilisinin yerinde olsam (Allah büyük konuşturmasın) ağzını burnunu kırana kadar döverim şöyle gırlağından tutar kafasını pencereye vururum hatta sinirimi alamam saçından tutar masaya vura vura beyin kanaması geçirtirim ama bir de çocuk belki takmıyordur hatunu :D:D anladın sen :D

• öyle dediğin gibi aşırı rahat tipler var aynen, amam o durumda erkek fark etmedi o durumu

• bikaç kere taciz ettiler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...