Türkiyenin en büyük spor kulübü hangisidir?

Fenerbahçe Avrupa Ligi veya Şampiyonlar Ligi kupasını almadıktan sonra, Galatasaray Fenerbahçe karşısında bu kadar ezildiği sürece (Galibiyet konusunda), diğer spor branşlarında başarısı olmadığı sürece bana göre Türkiye'nin en büyüğü yoktur. Benim fikrim budur siz ne düşünüyorsunuz?

• Fenerbahçe
    60% (12)42% (19)48% (31)Oy Ver
  • Galatasaray
    40% (8)58% (26)52% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Yorumlara baktimda şöyle bir... Çok taraflisin. ve saniyorum fenerbahcelisin. günümüz şartlarında değerlendir takimlari. yollar önce bu kupayi almis demekki basarili diyemeyiz dimi?

0|2
    0|0
    • Evet Fenerbahçeliyim :) ama bana göre en büyük kavramı şu an için yanlış. Galatasaraylılar durmadan UEFA Kupasından bahsediyor Fenerbahçeliler ise Galatasaraya karşı ezici galibiyet üstünlüğü,15 yıllık Kadıköy yenilmezliği ve diğer spor branşlarındaki başarılarından bahsediyor.

• Galatasaray'a başarısız diyemem zaten UEFA kupasını almak kolay değil, biz Finalin eşiğinden dönmüştük ama yapacak birşeey yok elbet gelir o kupa birkez daha.

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe Her kulvarda şampiyonluğa oynuyor , üstelik her sene.

Galatasaray'ın kupa sayısı daha fazla + 1 yıldızları var.

Fenerbahçe finansal olarak Galatasaray'ı katlar.

Fener'in Gs'e karşı zaferi daha fazla.

Böyle gider aslında...

Fener'in başında adam akıllı kişiler yok sadece , olsa bu kadar bütçeyle bu kadar imkanla çok mükemmel bir takım kurulur ama işte Aziz Başkan saolsun

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne kadar lüzumsuz insan var. Arkadaş en büyük SPOR kulubünü sormuş. Galatasarayın futbol dışında başarısı var mı?

0|1
    0|1
  • Galatasaray

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe 💛💙

0|1
    0|2
  • sonuna kadar GALATASARAY

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ulannnnn fener ve gala kimmiş be

0|5
    1|4

Erkekler Ne Diyor 16

• Büyük takımlar aldıkları kupalarla, küçük takımlar ise büyük takımları yenmeleriyle övünürler. Cevabım belli olmuştur diye umuyorum.

1|3
    0|1
    • Haklısın Fenerbahçe müzesinde 3000 kupa Galatasaray müzesinde 2000 kupa var.

• Welcome to sneijder diyen kişi Dany Nonkeu'y du. Eğer kaldırmasıyda adamın twitter hesabına girip bakabilirsin. Bildirim gelmesini istemiyorsan çoğu gsli gibi boş konuşmayı kesip inine çekilebilirsin :)

• İne çekilmek itlere özgü bir şeydir yani sen yallah şimdi.

• Spor klübü olarak diyorsan Fenerbahçe buna kimse itiraz etmez ama futbol olarak diyorsan Galatasarayın başarısı biraz daha fazla bana göre.

0|2
    0|0
  • Futbolda başarı ve büyüklük kimi yendiginle değil kazanılan kupalar ve taraftarin büyüklüğü ile ölçülür. Milyonlarca taraftar kazanabilmek büyüklüğün ispatıdır. Yine aldığın kupa icin 40 dan fazla takim mucadele edip o kupayi kazaniyorsan yine büyüksundur. Hatta cok guzel bir söz var. 'Büyük' takimlar aldığı kupalar ile küçük takimlar ise kazandığı maclar ile ovunur. Misalen ben aslen Malatyaliyim. Yeni Malatyaspor ve Fenerbahçe arasindaki yapilan maçlarda Yeni Malatyaspor üstün taraf. Bu sonuca göre Yeni Malatyaspor Fenerbahceden buyuk mu? Kısaca Galatasarayı yenmek buyukluk degil sadece başarıdır. Bu sebeple Turkiyede tek büyük vardir o da Galatasaray!..

0|0
    0|0
    • Büyüklük kupadır diyorsun ama Fenerbahçe'nin Müzesinde 3000 kupa varken Galatasaray'ın Müzesinde 2000 kupa var.

• Soruyu görmeyip cevaplamayanlarda var veya göremeyenler de var. Penaltılardan bahsediyorsun ama sizin de bir sürü haksız kazandığınız penaltılar var çok istersen videoyu atabilirim.

• Ben video atacak olursam burada 1 ay tartisiriz seninle. Sen hala kendine bir acik kapi ariyorsunm anket yapmissin anketin sonucu Galatasaray çıkmış hala o yorum yapmadi o bunu gormedi falan. Ne yani senin yaptigin anketin sonucunda fener mi cikto diyelim. Bu ne kalbullenmeme bu nasil bir sözde objektiflik. Objektif olan bir insan bir guncelleme yazardi. Derdi ki, sonuclara gore Galatasaray en büyük takım saygi duyuyorum. Ama sen yine bunu yazmayıp kendince aciklamalar yaziyorsun. Burada senle tartistigima pisman oldum. Sonuc! bakmayip kendi bildigini dayatan diktatörce bir zihniyetle tartismamin ne anlami olabilir ki? Tamam sonuc Galatasaray cikmis ama bir yanlislik var fenerbahce daha buyuk cikmaliydi. Bu duruma gorede fener daha buyuk tamam.

• GALATASARAY Tabıkıde

0|1
    0|1
  • 1903 ten beri...

0|0
    0|1
  • Galatasaray tabiki kimse kendini kandırmasın Dünyada geçerli futboldur futbolda başarılıysan sen iyisindir kimse su topuna hentbola basketbola bakmaz kıstas futboldur.

0|0
    0|1
    • Basketbol'u küçümseme bence :) koskoca NBA var ve çoğu ülkede futbol yerine basketbol daha çok seviliyor.

• Çoğu büyük takımın baskjet takımı bile yok dostum çoğu ülkede filan öyle bir durum yok Amerika başı çeker onlardada futbol yok zaten yani varda işte :)

• Galatasaray'ın kupa sayısı 52 ,
    Fenerbahçe : 34

Türkiye Ligi , Kupası ve Süper Kupasını En cok kazanan ve 2 de Avrupa kupası bulunan tek takım Galatasaray taraftar olmadan düz insan olarak bir mantıklı düsünün hangisi başarılı hangisi daha büyük? Cevap net : Galatasaray son yıllarda ki kupa sayılarına armanın üzerindeki 4. yıldız bunu zaten acıklıyor.

0|2
    0|0
    • Spor Kulübü olarak sordum Futbol değil :)

• Galatasaray spor klübü'ne bağlı futbol takımı buda zaten Spor klubünün başarısını gösterir futbol , klüpten ayrı bir kurulus değildir zaten.

• Diğer branşlarda nasil başarısız l*n bayan takımı kaç senedir sampiyon avrupa sampiyonu oldu fneri yenerek hemde.
    Engelli takimi her sene sampiyon daha ne olsun başka hanhi branş kaldi.
    Paf takim şampiyon

0|0
    0|1
    • Erkek basketbolda yoksunuz, erkek voleybolda yoksunuz, diğer branşlarda yoksunuz.

• Erkek basketbolda kaç senedir borçtan birşey yapamıyor, Basketbolun Avrupa Ligindesiniz bu mu ucu ucuna gitmek?

• Gecen sene haric full gectik gruplari ne sacmaliyon

• UEFA kupası olayı bitiyor, fenerli olarak Galatasaray diyorum.

0|3
    0|0
    • Futbol Kulübü olarak değil yanlız Spor Kulübü diye sordum :)

• Tamam UEFA upası hepsini karşılıyor :D

• Güzel mizahtı güldüm gece gece :D :D

0|0
    0|0
  • 8taş nerede hor görmeyin onları :(

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0
  • kupalar hangi müzede:)))

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe'nin müzesinde 3000 kupa var, Galatasaray'ın 2000 kupası mevcut. Fenerbahçe müzesinde 3000 kupası olan dünyanın Tek Kulübüdür.

• tabii yaa o yangın olmasa ş. ligi uefa süper kupa hepsi vardı dimi:)))

• Yoktu ama sayemizde öğrenmiş oldunuz artık Fener'in kupa sayısının Gs'i katladığını @filofobik

Olsun , bilmemek ayıp değildir , öğrenmemek ayıptır ^^

• Sadece Türkiye değil dünya çapında galatasaray

0|1
    0|0
    • Spor Kulübü olarak diyorum. Futbol dışındaki başarıları sayar mısın bana Galatasaray'ın?

• Kadınlar Basketbolunda sampıyonluklar

Galatasaray 13

fener 11

daha 1 sene önce Rusyada euroleague kupasını kım aldı? 3 kupayıda elınızden bız aldık.. sız bızden sadece voleybol ve masa tenısınde iyisiniz.. gerisi boş

• Erkek basketbolu neden saymıyorsun? İşinize geldiği gibi zaten hep böyledir galatasaray taraftarı

• Kupa Beyi GALATASARAY !

0|0
    1|0
  • amatör branşlarda gs başarısız diye kim diyo şampiyonlukları var çoğu branşta. araştırırsan görürsün.

0|1
    0|2
    • Diğer spor dalları amatör olmuyor. Basketbolda Fenerbahçe'nin 6 birincilik 8 ikinciliği var, Galatasaray'ın 5 birincilik 4 ikinciliği var.

• Ülker zamanında Galatasaray'ın sponsoruydu. O zaman neden bir başarınız yoktu?

• bak senin anlayamadığın kapasitenin almadığı nokta şu. sponsorluk başarı mı getircek illa... siz tkaım birleştirdiniz diyom hala sponsorluk diyo... benim kanatlılarla harcıcak zamanım yok kusura bakma hadi iyi geceler

Yükleniyor...