Bana neden böyle davranıyor?

Merhaaba arrkadaşlar . Benim size danışmak istediğim bir konu var. En yakın arkadslarmdan birii en yakın arkadaşıyla bir sene önce kadar mühhabetmz olmuştu. Ama aradan zaman geçti faceden fotolarmı beğenmeye başladı... Sonra biz doum günümde üç aralıkta konuşmaya başladık. İlk zamanlarda akşam 7den sonra konusuorduk iş okul derken rahatsz etmek istmiodum .. Sonra bu konuşmalar geçeyr kaydı eve gelnce direk çocukluk arkadaşnin yannda soluğu alıyor sürekli onunla vakit geçirior. Sms paketi yapmio internet paketide btti anca evegelnce wifiden konusuor .. Bu ilgisizliğnin nedenini sormadım ...şakayla karışık arkadaşına benden çok değer vrrdğni söyledm.. Tbki cooculuk arkssm lütfen yani tarznda cevaplar...yılbaşı için günler öncesinden plan yaptık buluşucaz dedik meğersem istanbula gidicekmiş bunu kndisinden dgl arkadaşmdan öğreniorm hcbsy yokmuş gbi davrandm yılbaşı günü gelemeyeceğini söyledi patladm.. Ağzma geleni söyledm ıı eğlenceler diledm sana söylücektm falan flan dedi ama çok gecc tabiki çok ayıp yptn diyip iki gün konuşmadm. Şmdi özür dilio ama yne konuşmuotuz tek tük mesaj attk .. Durum vahim dmiii ?

Güncellemeler:
Mesaj yazdm cevap bile vermedi ...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• durum pek vahım deqıl ama kısıden kısıye deqısır.. cocukluk arkadasına tabıkı senden daa fazla deqer verıcek.. bunu neden dıle qetırıosun kı.. sen cocukluk arkadasınla zaman qecırsen ve o sana bunu solese hosuna qıder mı ? ayrıca o plan konusunda hatası var.. sana sölemelıydı yada senınle plan yapmamalıydı..

0|0
    0|0
    • Benmle blusmak yerne surekli onunla gezio buda mantklimi sence 1 ay oldu 2kez gorstk sdcee

• Kendi halinemi birakayim simdi ben .s kacan kovalanir hesabi

• kendı halıne bırakma ama cokta sıkboqaz etme.. tabıkı hoslandıqın ıcın ılqılenmek ve ılqı qormek ıstıosun.. ama bu zamanla rayına oturur.. yeter kı sen o denqeyı kur..

Erkekler Ne Diyor 2

• bence bırak at taşını gitsin onun amacı arı misali ihtiyacı olduğunda yanında olmadığında al basını git ohh be ne ala memleket bırak yolu aç gitsin

1|0
    0|0
  • çocuğun babası nereli ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çünkü o sana senin ona değer verdiğin kadar değer vermiyor . sana değer vermiyor sevmiyor demiyorum ama sen ona daha çok değer veriyorsun aslında sana önceden haber vermesi gerekir ama günümüzde insanlar o kadar duyarsız oldularki sanki dünya yansa içinde bezim yok havalarında hiç bişeyin önemi yok böyle bir vurdumduymazlık bence sen o arkadaşını boşver salla gitsin yani konuşma demiyorum ama önemseme var olması yada yok olması senin için farketmesin

1|0
    0|0
  • sadece gelemeyeceğini haber etmemesini ayıp etmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...