Kapat

Ya sizce hangisi?

Power System L-Carnitine 3600 mg mi Hardline L-Karnitin Matrix 3000 mg mii Hardline L-Karnitin Thermo muu Multipower L-Carnitine Liquid 1800 mg mu Olimp L-Carnitine 3000 mg illaki alıcam kullananlar illa ki alıcam çünkü kulannanlar tavsiye ettiğiniz?

Güncellemeler:
arkadaşlar cardio ve diyet şart biliyorum nutuk istemem sadece kullanan vet avsiye ettiğiniz marka bir de kullanma falan gibi şeyler demeyin

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• L carnitin alınca ne oluyor?

0|0
    0|0
    • yag yakımı

• ugrasma yemezler

• tamam canıms :* iyi geceler

En İyi Kız Görüşü

• Ben bişey anlamadim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Olimp efso bir ürün , power system de alabilirsn oranları fazla, ben all star diye bir alman markasını kullandım memnundum 170 liar falan fiyatı vardı ucuza almıştım şu an termojenik kullanıyorum

0|0
    0|0
    • ya olimp alayım dedim ama başlangıçda yarım kullanın diyor diger yarımı bir sonra ki gün tüketemiyosun çünkü üzerinde o gün için tüketilmesi gerek yazıyormuş bu da yarısı çöp olucak demek parama acırım

• ozaman power system e bak

• öyle yapıcam heraldi powwer ı alıcam

• Boğaz sistem autocartinin zayıflamak için en etkili yöntem. Sporcuyum diyorsanda sıvı al onlarda dünya para. 3000 mg da çok fazla bence. Suplementler yaz o sitede ihtiyacın olanı rahatça bulursun.

0|0
    0|0
    • aslında pwer system 3600mg

• buradan alıcam zaten okumustumm çook sağ ol iyi uykulaaar :)

• sende sağol iyi gecelr. kararlılık ve motivasyonu yüksek çalışmlar diliyorum :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...