Neden sabah sporu önemli arkadaslar? Ankett?

Arkadaslar sabah sporu yapmayı düşünüyorum hedefim Sbah 6 . yag oranım yüksek oldugu için yarım saat idman yapacagım. yararı olur mu? ve işdeen cıktıkdan sonra 40 dakika koşu. 1 saat yüzmee. 1.73 74 kiloyum.

• yararı olur
    100% (11)100% (9)100% (20)Oy Ver
  • olmazz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bak anlatıyorum. İnsan gece boyunca yemek yemediği için tüm karbonhidratlarını uyurken tüketir sabah uyanınca spor yapılırsa karbonhidrat tükendiği için yağlar yakılmaya başlanır. Kardiyo kalp atışlarının hızlandıran her türlü idmana denir koşma ip atlama bisiklet sürme vs vs.. Kardiyo kalbi güçlendirdiği gibi yağ yakmada çok etkilidir demek istediğim sabahları uyandıktan hemen sonra kardiyo egzersizi yapman yağ yakmanı sağlar tabi akşam yapsan yağ yakamazsın demiyorum ama akşam spor yaparsan önce yediğin yemeklerdeki karbonhidratları daha sonra yağları eritirsin ki bu 2-3 saatlik molasız bir spor demek.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yararı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Eğer kilo vermek istiyorsan sabah sporu çok yararlıdır çünkü glukagon adlı hormon sabah en yüksek seviyededir bu hormon insülin karşıtı bir hormondur ve kan şekerini yükseltir ve yağların yıkımını arttırır dolayısıyla sabah sporu daha yararlıdır.

0|0
    0|0
  • Ağır spor yapma tüm günün bitkin ve yorgun geçer geri kalani @Gllue çok iyi aktarmış.

1|0
    0|0
Yükleniyor...