Dişlerimi çok fırçalıyorum günde üç kere ama genede sarı bembeyaz olması içine yapayım?

Nasıl kalıcı bir beyazlığa ulaşır? Karbonat diyolar deneyen var mı nasıl kullanılıyo?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben karbonat kullanıyorum aynı tuz gibi , onu yutanlar bile var mideyi bile temizliyormuş , diş fırçama macunu sürüyorum ıslatıp üzerine karbonat döküyorum bence gerçekten etki ediyor

0|0
    0|0
  • Çok fircalamakta sarartir iki yap onu erkekler icin çıkan bir dış macunu var onu kullan gercekten etkili. Tenin beyazsa ne yaparsan yap sari durur birde.

0|0
    0|0
    • Erkekler için olan macunu kullanamam çünkü "Men" yazan ürünlerde testestoron hormonunu etkileyen şeyler var
      Ve çok olmasada beyaz bir tenim var evet

• Evet konuda katılıyorum ve macunu kullanayım bari inşallah işe yarar teşekkğr ederim

• Ne demek yardımım olursa ne mutlu. Yediğine de dikkat et fazla süt ürünü tuketmekte sarartir çay kahve saymiyorum bile.

• Dişler bembeyaz olacak diye birşey yok. Kemik bu sonuçta rengi sarıysa istediğin kadar fırçala. Bir ihtimal lazerle ya da porselen kaplamayla olur.

0|0
    0|0
  • Sigara kullanıyor musun?

0|0
    0|0
  • Beyazlattirabilirsin lazer ile

0|0
    0|0
  • çok fırçalamak zararlı

0|0
    0|0
  • Sigarayı bırak, dişçiye gidip temizlet.

0|0
    0|0
  • diş minen ile ilgili bir durum beyazlatacam diye diş sağlığını bozarsın dikkat et

0|0
    0|0
  • a
    yemek yeme;))

0|0
    0|0
  • Kemik yapısı sarıysa düzeltemezsin. Zorlarsan da zarar verirsin.

0|0
    0|0
  • Ben denedim. Karbonat ve limon karışımı 1 haftada iyi sonuç veemişti

0|0
    0|0
    • Nasıl kullanılıyo peki miktarı ne kadar

• Ben bıraktım. Çünkü karbonat ın dişteki tahrip etkisi yüksek. Tekrarlamadım ama aklıma gelmişken tekrarlasam olur aslında

• Aladım çok teşekkür ederim

İPANA, 3 GÜNDE LEKELERİ %100 E KADAR GİDERİR!

Kızlar Ne Diyor 4

• muz kabuğunun iç tarafıyla dişlerini fırçala, limon karbonat vs sakın sürme diş minesine zararlı. muzuda uygulucaksan ayda bir uygula
    en etkili çözüm dişcide ama fiyatları uçuk..

0|0
    0|0
    • Muz kabuğunu deneyim bari teşekkğrler

• Sakın çamaşır suyunu sık macununa sigara kulunu Daya ağzına portakal kabuğunu şok orana Burana lafına inanma. Disciye gidip beyazlatabilirsin kalıcı oluyor ama dış mineleri oluyor o yüzden fircalamaya devam

0|0
    0|0
  • Withe shot oneririm

0|0
    0|0
    • Ne olduğunu sorsam

• Googleden detayli da sonra baka bilirsin.
      Aksamlari bir saatini ayiricaksin alt ve ust dislerine silikon tarzi seyler yapistiriyorsun ve bekliyrsun 14 gun icinde bembeyaz oluyor dislerin

• Anladım bşr sraştırayım ben o zaamn teşekkür ederim

• Genetiktir. Dişçiye git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...